Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Amorki ::)


edu2301

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam u siebie Bilstein B6 + springi H&R... trzyma sie za***iscie!! i powiem ci ze kupiłem to auto juz z tym i autko na tym zestawieniu smiga 3 lata. Amorki dzisiaj sprawdzałem i maja 68%... dodam ze nowe maja troszke pow 80% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam b4 + springi progresy, wystarczajaco nisko i sztywno ale pr<zy twoim momencie to bedzie i tak za miekko :P, z zawieszenia typu 'beton' juz sie wyleczylem fakt po zakrentach lata sie fajnie ale praktycznie kaszana po trasie wroclaw leba myslalem ze mi kregoslup zlamalo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj na allegro! Też właśnie słyszałem że można lipę trafić.. Możliwe że będę w swoim zaprzyjaźnionym sklepie na dniach to zapytam się o B6 i B8 dla Ciebie, a w necie czytałem że takie amorki można zamawiać w ZERKOPOL'U. Aha.. te amorki są całkowicie rozbieralne i z tego co wiem to można je regenerować :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj na allegro! Też właśnie słyszałem że można lipę trafić.. Możliwe że będę w swoim zaprzyjaźnionym sklepie na dniach to zapytam się o B6 i B8 dla Ciebie, a w necie czytałem że takie amorki można zamawiać w ZERKOPOL'U. Aha.. te amorki są całkowicie rozbieralne i z tego co wiem to można je regenerować :) pozdro

to jak bedziesz cos wiedzial to napisz na pv bo mam zamiar w tym miesiacu to zrobic bo nie darady przypier.... w pedal bo opony odrywaja sie od ziemi i caly mosc sie trzesie :/;/;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u chłopaków jednak powiedzieli mi że lipa.. szukali gdzieś tam w systemie i nie maja zarówno B6 jak i B8... a jak coś się zmieni to mają do mnie dzwonić.. Fajnie by było jakby znaleźli te amorki bo cena była jakoś ok 500 pln sztuka.. tylko może ulec zmianie... jak coś się dowiem dam znać pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...