Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Sprzedaż Auta przez neta, Pay Pal i inne pierdółki ;)


beaver79

Rekomendowane odpowiedzi

Heja.

wystawiłem, swoją emerytkę na sprzedaż, po kilku dniach pytanie o auto ;) Po angielsku:) Z "Ekwadoru" :) Płacę PayPalem :mrgreen:.

Odmówiłem, bo wiem że to wały, ale Pani się upiera że w takim razie zrobi przelew i jak potwierdzę że kasa wpłynęła to wyśle kuriera po auto...

Na razie fajnie się bawię pisząc, ale poza tym jestem ciekaw. Ktoś to przerabiał????

Pozdrawiam

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zapłacą to ja sam to auto odwiozę :) Chociaż nie wiem czy wytrzymam tyle czasu w Emerytowozie :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

http://bristol24.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=19&id=26149&Itemid=85

http://www.forumsamochodowe.pl/sprzedaz-auta-za-granice-podejrzane-vt41947.htm

http://www.gazeta.ie/forum/lofiversion/index.php?t40793.html

Sporo takich wątków w necie.

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, ale ubaw jaki ;))

ktoś ma tupet, pali w jakimś lekko kulawym brytyjskim, mówi że jest z Ekwadoru. Hmmmm, no to że Matka Natura talentów nie poskąpiła i latynoskiego sie liznęło, to palę po hiszpańsku ;))) a babka zonk i "??????". no to ja "to Twój język urzędowy, powinnaś znać", a ona, ale ja urodziłam się w Szkocji, ale moi starzy są stąd i się wprowadziłam miesiąc temu ;)))) buhahahahaha.

no i poprosiła o:

Bank Name:

Bank Address:

Account Holder's Name:

Account Number:

Iban:

Bic:

E-mail:

Total Amount Offered:

Nie ma tematu karty ani PayPala jak w tamtych postach.

i ani słowa o tłustej zabawie.

Żona na początku myślała że siedzę na tworzymyhistorie.pl i oglądam kabarety ;)

Edytowane przez beaver79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z numerem konta niewiele mogą, a zabawy sobie nie odmówię. jak ma wałkować ludzi, to niech przynajmniej się z jednym pomęczy ;)))

hmmmm, może bloga założę i będę Wam relacje wklejał ;)) siem pośmiejemy kupą (bo jak ogólnie wiadomo - kupą cieplej) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj beaver-wałek z Ekwadorem był popularny jakiś rok temu...myślałem,że się rozmyło,ale widze,żę popularny ten Ekwador:)

trok temu szło o jakiś spadek,później sprzedaż auta do egzotycznego kraju...baw się rozsądnie,bo może Cię to kosztować sporo.(jak mówi "mądrość"-play safe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary daj sobie z tym spokoj.Przerabialem to za kazdym razem kiedy sprzedaje i kupuje auto.Nie bede opisywal calych historii ale sprawa wyglada tak ze chca twoich danych osobowych oraz konta.Nie wiem jak to wykorzystuja ale cos w tym jest.Na 10 letnie auta mialem kupcow ze Szwajcarii,Francji.Roznie bylo np.chca wysylac czeki a potem agenta po odbior auta,chca abym wpalcil pieniadze na konto w western union (dla tych co nie wiedza jest to popularny serwis wysylki pieniedzy).Jesli chcialem kupic auto z ogloszenia to gosc pisal ze wiecznie pracuje i nie ma czasu mi pokazac auta wiec mialem zaplacic a poniewaz wszystkie transakcje sa ubezpieczone nie mam sie czego obawiac.To sa szmaciarze szukajacy naiwnych,z reguly pisza emaile uzywajac blackberry.Historie typu : jestem we francji ale jak wplacisz depozyt to przylece do londynu albo chce twoje bmw 2.8l w benzynie bo nie mam czym jezdzic w jednostce wojskowej.Smiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...