146 postów w tym temacie

BMW to BMW :P

Ja bym pojechał obejrzeć to auto. Zwłaszcza za takie pieniądze.

kusi mnie,odradźcie mi to

ale tym sie naprawde swietnie smiga, szczegulnie po miescie... Czasem wole leciec Edki compaktem jak sedanem

musze jej powiedzieć,że te modele strasznie sie psują

Niechce sie psuc :P

no czerwone:bag:,no ale mojej sie podoba

Wszystko kwestia gustu, ale jeżeli masz do wyboru corse, mitsubishi czy bmw, to oczywiście bmw, ale może znajdziesz jakieś ładne, zadbane ( niestety o to coraz trudniej :/) e30 :lol:

a ty wiesz co by było,jakby takie porysowała??:lol:,bałbym się bardziej ,niż o swojego turasa

:BMW fuck Mercedes::BMW fuck Mercedes: I W STOSUNKU DO POLA CZUJE TO SAMO..

Dawno nic się nie działo w tym temacie :drunk:

Ma ktoś może linka do książki SAM NAPRAWIAM OPEL CORSA B ??

Z góry BMWzapłać za pomoc :drunk:

Dawno nic się nie działo w tym temacie :drunk:

Ma ktoś może linka do książki SAM NAPRAWIAM OPEL CORSA B ??

Z góry BMWzapłać za pomoc :drunk:

No popatrz, czyli nie tylko na mnie Corsa ma focha lolol Mam nadzieję, że do grudnia jej przejdzie czyt. że ją naprawisz kuog

bo jak by się jeździło mitsubiszi evo 10000 super lux torpeda 1.3 colt,to by sie nie psuło:lol:

rozrząd wymieniałem,u mechaniora,(znaczy pasek,rolka),to z robocizną,regulacją zaworów(ręczna jest:mrgreen:),uszczelką pokrywy,paskiem od klimy(stary brzydki był)zapłaciłem..............385 zł kuog

U nas sprawa jest dużo bardziej przyziemna .... chyba silniczek krokowy zapadł w sen zimowy i raz działa a raz strajkuje :D

Koszta raczej nie wielkie , tylko z tego co patrzyłem to bez zrzucenia kolektora dolotowego się nie obejdzie żeby 2 śrubki odkręcić i wymienić na nowy , sam krokowiec to około 100zł za oryginał :) a jakieś podróbki to nawet za 29zł można kupić ... nie to co do bEEmWuu :drunk:

hehe,wczoraj robiłem w colcie konserwacje nadkoli(tył zdążyłem),koleś dał mi jakieś mazidło Fuchsa,japierdziuuu,zimno w garażu,to gęste,ubabrałem się jak diobeł jaki:lol:,zmyć sie niechciało:lol:,ale po tym(jak skończe),to auto zgnije,a podwozie pojedzie dalej

Dirty a jak tam Twojej towarzyszce życia jeździ się mitsubiszi?

super,chwali sobie,jest fajne wspomaganie(kierownica naprawde leciutko chodzi),klima,nie nawala,mało pali(no to,to bardziej mnie interesuje:lol:),co chcieć więcej?:lol:

super,chwali sobie,jest fajne wspomaganie(kierownica naprawde leciutko chodzi),klima,nie nawala,mało pali(no to,to bardziej mnie interesuje:lol:),co chcieć więcej?:lol:

To dobrze, że sobie chwali i dodatkowo nie musi martwić się o pełny bak ;)

A wypada tutaj wkleic pare fotek BMWKadett, czy zupelnie nie ta para kaloszy? :D

Na swojej cosiarce zaczynałem przygodę z motoryzacją, 1,2 V8 - hehe 8V zaworów :D ale na A4 165 km/h poleciała i dopiero czwarty bieg miała wbity :D Corsy foreverbmw_1

1 osoba postawił/a piwo

Ja swoją Corse B pogoniłem wczoraj. Pierwsze autko, 45 kucy, maszyna nie z tej ziemi.

Teraz został mi tylko Alfons :4:

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bob
      Witam.
      Chciałbym zaprezentować tutaj swoją skromną wiekową ''Beemkę''.
      W samochodzie zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Zawsze podobała mi się linia coupety i cabrio, dla mnie E36 to najpiękniejsza trójka.
      Przeważnie miałem większe auta ponieważ mam 2.5 roczne dziecko więc coś rodzinne było wskazane;)
      Moja druga połowka nie odzywała się do mnie dwa dni po zakupie;) stwierdziła,że zwariowałem aby na rodzinne auto kupić ''stare dwu drzwiowe bmw''.
      Wśród znajomych też nie mogą zrozumieć dlaczego stare BMW,ale sa ludzie którzy tego nie rozumieją i nie zrozumieją Nie muszą;)happy_bmw
      OK, więc w moich rękach znajduje się.
      BMW E36 coupe, 1 marzec 1999', zarejstrowana 11.12.1999'
      Model 323i - nikomu tutaj nie trzeba tłumaczyć chyba co to za jednostka, każdy będzie wiedział
      Auto totalnie seryjne w M pakiecie, wewnątrz biała skóra, fotele ''sportsize'', klimatronik,elektryka, komputer, asc.
      Felgi 18''
      To tak z grubsza;)
      Fotki kiepskie bo aparat słaby i fotograf ze mnie lichy:wink:
      PICT3424.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3436.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3445.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3432.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      PICT3439.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
      Pozdrawiam!
    • Przez Chudy97
      Siemanko, tak jak w tytule.  Kupie zderzak tylni mpakiet do e46 coupe.  Najlepiej topasblau.  Moze tez byc do malowania i bez dyfuzora. Byle nie polamany i nie klejony. W sumie im taniej tym lepiej (oczywiście z głową) Pozdrawiam !
    • Przez Chudy97
      Siemanko, tak jak w tytule.  Kupie 4 dystanse wraz ze śrubami do e46 . Najlepiej 25 mm. Pozdro !
  • Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.