darozxr

Dar-Car Mojęcice kolo Wołowa Mechanika pojazdowa Bmw

Rekomendowane odpowiedzi

hej witam wszystkich widzialem ze kolega oglosil sie ponizej to wiec ja rowniez chcialbym :D swiadcze uslugi z zakresu mechaniki Bmw modeli 3 5 i 7 posiadam profesjonalny face delphi jak i stara dobra inpe i dise do diagnozy adaptacji oraz kasacji bledow , remontuje silniki wdlg ksiazkowych danych profesjonalny sprzet narzedziowy proxxona, naprawiam zawieszenia , uszczelnieniam silniki oraz poszukuje mocy w autach klienta i nie tylko , swapuje ogolnie tylko bmw serii 3 i 5 nie wkladalem zadnej vki zamiast r6 niedlugo uslugi z zakresu uturbiania wszystkich benzyniakow marki Bmw , wystawiam rachunki na zyczenie , w pelni legalna firma , sam smigam Bmw serii 3 e36 328i compact , wiekszosc moich klientow to maniacy bmw ze mna na czele:p oto przykladowe ceny za usluge:

-diagnostyga komputerowa 30 zl

-wymiana oleju silnikowego wysysarka lub tradycyjnie 20 zl + 10 zl kasacja komputerowa wymiany oleju

- wymaina klockow os przednia lub tylni bmw 3 5 7 50 zl za kpl z tarczami +20 zl tyl szczeki + 40 zl kpl

-wymiana wachaczy przod seria 5 i 7 120zl kpl seria 3 80 zl kpl

-wymiana tuleii 3 5 7 metalowo-gumowych wozek tyl 4 glowne + 3 syfra 300 zl

- wymiana sprzegla seria 3 5 manual 200 zl i 7 hydrokinetyk automat + 150 zl

-wymiana oleju w automacie wraz z filtrem 3 5 i 7 80 zl olej wtlaczany cisnieniowo nie jakas strzykawka

-wymiana lozyska kola przedniego szt sieria 3 i 7 60 zl seria 5 70zl tyl od 100 zl

-wymiana plynu hamulcowego 50 zl metoda cisnieniowa plus plyn

-wymaina amortyzatora lub sprezyny przod seria 3 5 7 40 zl szt

- wymiana podpory walu seria 3 i5 100 zl seria 7 150 zl

-wymiana tuleii plywajacych seria 5 i7 na aucie sciagaczami 50 szt (do 3 sciagacz w trakcie prac na tokarni)

i wiele wiele innych napraw dotyczaczych Bmw

[ATTACH=CONFIG]30340[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30339[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30338[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30337[/ATTACH]

Na pierwszym zdjeciu balagan z wnetrzem od e38 i silnikiem z jakiejs mocarnej e36 zostal mi po swapie:p

Tak to wyglada ceny niskie poniewaz nie place za wynajem lokalu jestem u siebie :P

Jakby ktos chcial podaje dane;

Dariusz Goleniewski

56-100 Mojęcice 4 km od Wołowa

ul Spokojna 11

tel 505-871-335 odrazu mowie ze mam chrype z ktora walcze od 3 tygodni :P

meil dziadzia3@o2.pl

Edytowane przez darozxr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swap i uturbienie silnika. Kuszące :D

...a tak sobie z nudów siedzę na Tapatalku...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak turbo za jakis dluzszy czas czas ze wzgledow finansowych a najpierw przetre szlak na swoim pozniej klientom narazie inne wydatki takze nie ma co mnie wypytywac o turbo bo sam od jakiegos czasu zbieram i informacje i fundusze na operacje :D

Edytowane przez darozxr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to Wołów czy Mojęcice?? W którym miejscu dokładnie się mieści warsztat??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe moje rewiry, jak mi sie coś spieprzy to w końcu podjadę luknąć na twój warsztacik.

wymaina amortyzatora lub sprezyny przod seria 3 5 7 40 zl szt

czyli za całego McPersona rozumiem za stronę? Czy tylko za podmiane gotowych-skręconych MCPersonów? Bo chce u siebie wymienić sprężynę, amor i poduchę z przodu x2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej tak dokladnie zanim doroslismy do prawdziwych samochodow heh a skad nas czaisz to pewnie czaisz biala e38 mojego mlodszego brata

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A e39 czerwone w m-paku to też gdzieś z waszych okolic ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w tamtych czasach wszystko co się wyróżniało przyciągało wzrok a bywałem w Mojkach czasami teraz urzęduję w Bukowicach na komisie granatowa e38 jak coś wpadnijcie na bajere

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Heh to brata z koleii starszego byla kilka tyg temu sprzedal ja znajomemu z wioski i kupil e38 6 biegowa manuala 4.0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może jakiś Mały zlot w Bukowicach? Też bym podjechał swoją padliną. Może naprzeciwko sołtysa gdzie te wyroby drewniane stoją - sporo miejsca aby ustawić trzy rakiety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no ja też się piszę, ale na przyszły tydzień, bo w tym raz, że pogoda kiepska a dwa, że czasu brak :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hej dokladnie ta e39 byla nasza tzn starszego z koleii brata ale pare tyg temu sprzedal ja znajomemu z wioski ja tez dzis sie nie wyrobie takze spota mozna strzelic w przyszlym tyg moze nudna niedziela zobaczymy jak cos wezme kolegow to jeszcze ze 4 przyjada:D i ja

Edytowane przez darozxr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok dajcie znać ale na weekend to lepsza miejscówke mozna znaleźć Brzeg Dolny - Wołów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na weekend odpadam, ale w przyszłym tygodniu popołudnia mam raczej wolne. A miejsce można jakieś ciekawsze wybrać niż Bukowice

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Darku jesteś może? Potrzebował bym pilnej konsultacji samochodu, do oglądnięcia całe zawieszenie-wpakowałem się na krawężnik lolol pewnie coś się znajdzie do roboty. Jakby co jutro będę próbował się dodzwonić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta