Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ksiazka serwisowa BMW do wydruku


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko loko. Albo postaram się zrobić inaczej w tym tyg. Jak bede mial chwile to może na szybko zrobię do parę modeli i wrzucę - zawsze jakaś okazja żeby poznać ten program nieco bliżej. Od lat robiłem w corelu ale cena programu teraz jest jakiś kosmos, wiec w wolnych chwilach dlubie w tym InkScape i zerkam jakie ma możliwości. ..

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cziko napisał:

Zadziwiasz mnie sąsiad ostatnio.

Jestem za.

 

Co Ty sasiaedziel. Do okulara sobie zrobilem, tak samo jak do tego amerykanskiego Jełopa ktorego mialem. Ksiazek wogole nie bylo wiec tez wystrugalem. Wbrew pozorom bardzo szybka akcja a satysfakcja jakas jest..

5 godzin temu, Kandyn napisał:

Od e46 tez zróbemoji4.png

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka
 

A ta u gory to od czego jest? ;)

 

5 godzin temu, Piotr napisał:

Skoro już powstał taki temat, nie żebym robił konkurencję, na alle są książki po 2,70:

http://allegro.pl/uniwersalna-ksiazka-serwisowa-ksiazki-serwisowe-i5907146587.html

 

Zadna onkurencja bo ja nie sprzedaje tylko sa do wziecia jesli komus sie nudzi i ma drukarke pod reka.. ;)

 

W tyg bede sie bawil z tym programem, jak bede mial chwile to poskladam troche roznych okladek i wrzuce. Fajna opcja bo kartek glownych drukujesz ile chcesz i ksiazke masz taka jaka chcesz. Ja do e46 druknalem chyba z 8 kartek. Na kazdej 6 czesci do wypelnienia na jednej stronie..wiec troche tego sie zrobilo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica, drukowana czy oryginał, skoro i tak teraz wszystko podrabiają, łącznie z pieczątkami zachodnich serwisów.

Podobnie z tematami na forum, to że ktoś pisze, że coś wymienił nie znaczy, że wymienił.

 

Takie książki to żeby mieć historię dla siebie a nie na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś kupiłem meganke [[salon ,1 właściciel]od znajomej [ jej mąż zmarł i została ] to prowadzili  " ksiązkę serwisową" w takim małym notesiku; było tam wszystko od nowości auta....kiedy tankował przy jakim przebiegu i po ile było paliwo , co wymieniał , za ile kupił części i ile zapłacił za wymianę .... robił to naprawdę skrupulatnie.... dla mnie taka" książka" jest wiarygodna ... oczywiście tylko dla tego , że to od znajomych...

 

 

wracając do propozycji Woza; fajna rzecz, oczywiście dla własnych potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...