Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


bmw e46 sport/coupe 320d lift czy warto???


danieltca

Rekomendowane odpowiedzi

witam . posiadam bmw e46 320d sedan przed lift juz 7 rok dlatego chce zmienic autko.  rozgladam sie za sport/coupe 320d po lifcie .
1 powiedzcie jakie roznice mechaniczne  i optyczne  beda w sport/coupe oraz czy warto taka wersje nabyc.
2 wiem ze czesci eksploatacyjne beda troszke drozsze .  

3 jak sprawa zawieszenia przedniego bo wiadomo ze we wszystkich e46 jest jeden wachacz na strone ale moze w sport/coupe jest wzmocniony wiekszy itp .....
 

Edytowane przez danieltca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Silniki sa różne,  ty masz na pompie vp44 a po lifcie jest common rail. Skrzynia to juz 6 biegowa może byc.

Generalnie same plusy.

 

2. Niekoniecznie. Jak patrzysz na takie koszty to lepiej kup benzyne.

 

3. Wahacze nie są mocniejsze, lepsze, droższe itd. Wszystko ta sama konstrukcja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, danieltca napisał:

no spoko . 3.0d tez jest brany pod uwage;))

 

330cd to koszt 25-30tyś zł a Ty pytasz czy wahacze lub inne części eksploatacyjne będą droższe... Jeśli stać Cię na taką coupejke, to powinno być Cię stać na eksploatację xD A co do samego samochodu, to fajna sprawa, zarówno jak i 320cd tak i 330cd fajna sprawa, ale wiadomo, jak masz możliwość to lepiej kupić 330.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dejvv napisał:

 

330cd to koszt 25-30tyś zł a Ty pytasz czy wahacze lub inne części eksploatacyjne będą droższe... Jeśli stać Cię na taką coupejke, to powinno być Cię stać na eksploatację xD A co do samego samochodu, to fajna sprawa, zarówno jak i 320cd tak i 330cd fajna sprawa, ale wiadomo, jak masz możliwość to lepiej kupić 330.

 

 

Chyba kolego czegoś nie zrozumiałeś. Jeśli chodzi o wahacze to byłem ciekaw czy we wszystkich modelach są identyczne. A o inne części to wolałem się upewnić że mogą być droższe. Pzdr . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BASTARS napisał:

Jak chcesz to poczekaj jeszcze chwilę moja niestety będzie na sprzedaż. A koszta tylko exploatacja, z wachaczami to zależy gdzie jeździsz mi febi wytrzymały 82000 km 4 lata, spalanie śmieszne około 5.8l 

OK czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy we wszystkich coupe e46 gdy złapie za szybę kierowcy czy pasażera przy otwartych drzwiach i potrzasne w lewo prawo to lata tak jakby miała zaraz wylecieć???. Wiadomo nie ma tam ramy i są to nie młode Auta ale czy tak musi zostać czy poprostu gdzieś jakies ala trzymanie Szyby się rozlecialo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...