Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Gdzie na geometrie wro okolice


Lotr

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję zrobić zbieżność na gwincie, na światło mi nie ustawią bo jakaś linka.. nie zagłębiałem się ale wyszło na to, że trzeba komputerowo czy laserowo.
U mnie nie ma takich i szukam. Znacie jakieś zakłady w których:
- ustawiają komputerowo
- wjedzie się na glebie
- ustawią zbieżność na glebie
- do ustawienia/sprawdzenia są obie osie
- no i żeby najlepiej od ręki zrobili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kandyn napisał:

Kilka osob polecalo kolesia ma Waflowej we Wrocławiu

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka
 

Polecam ustawiałem również u niego i jestem zadowolony. 

Gościu solidny zna się na rzeczy , chodź pracuje na starym sprzęcie w niczym to nie przeszkadza i co najważniejsze zakłada na felgę a nie na oponę , gdzie dla niektórych ma to duże znaczenie jak w moim przypadku. 

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cziko napisał:

Ja na zbieżność to od lat jeżdżę na slezna "na tyły " stacji benzynowej Schell.

Lasery komputery i jak trzeba to i części zawieszenia wymieniają.

Polecam

Też ustawiałem zawsze tam i ich polecałem.

Na początku września umówiłem tam auto mojej kobiety na ustawienie zbieżności co zrobili jak zawsze dobrze, ale jako że Pan zobaczył kobietę to zaraz sprzedawał kit że amortyzator cieknie i trzeba wymienić co oni oczywiście zrobią. Odmówiła a gość źle trafił ponieważ ona zna swoje auto i wie co go boli, ale dla pewności pojechała zaraz po wizycie na SKP gdzie na trzepakach nic nie  wyszło. Sytuacja nie fajna i mam nadzieję że to był tylko incydent a nie stała metoda na zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.10.2016 o 09:58, jacoBlack napisał:

1. Leo (tylko termin może być odległy)

2. Auto-Jack. Stroiński Jacek Adres: Sztabowa 32, Wrocław,Telefon: 504 207 925

 

Czy na Sztabowej zajmują się też naprawami? Czy tylko sama geometria? Docelowo chciałbym do Leo auto oddać, ale muszę podjechać zapytać jak teraz u nich jest z terminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cziko wiesz może czy tam też robią coś przy aucie? Jutro wybieram się do SKP sprawdzić tuleje z tyłu i obawiam się, że przed zbieżnością będę musiał coś wymienić (pewnie "progowe") i chciałbym to w jednym miejscu ogarnąć.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robią.

Zostawiasz auto lub czekasz.

Wymieniają naprawiają tam wszystkiego co związane z zawieszeniem a później zbieżność.

Robią też drobną mechanikę.

Firma /filia FLORIAN Ślężna- Grzesiek ma łeb.

Polecam szczerze

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj do SKP i jedno było krócej czynne (jakby ktoś się wybierał na Skarbowców to tylko do 16 aż do odwołania), a w drugim (na Sztabowej) Pan powiedział, że oni już nie mogą robić nic innego niż całe przeglądy. To teraz tak wszędzie? Dawno nie byłem na SKP po coś innego niż przegląd i trochę się zdziwiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Byłem przed chwilą ustawić zbieżność na Waflowej w AutoGeo. Na ten moment odczucia pozytywne, po pierwszym wyjeździe kierownica nie była idealnie ustawiona - powrót,szybka korekta i już jest jak trzeba.

 

Trzeba przyznać, że Pan ma dużo doświadczenia i głównie na tym bazuje. Średnio go interesowało, że mam w aucie fabryczne sportowe zawieszenie - powiedział, że mam przyjechać to się ustawi jak trzeba, a on będzie się martwił jak to należycie ustawić. Nie uświadczycie tam komputera, który wszystko podpowiada i powoduje, że czasami nawet mając w tzw. zielonych zakresach nie jest idealnie. Tutaj Pan popatrzył na pozostałe kąty i ustawienia zawieszenia - powiedział, że jest jak w fabrycznym aucie i tylko zbieżność delikatnie poprawił. W większości miejsc diagnosta nie ma pojęcia co w ogóle te cyferki oznaczają i jakby nie zakres pól zielono-czerwono, to by nic nie potrafili zrobić.

 

Podsumowując - polecam (po sezonie dopiszę czy moje opony również polecają). Szczególnie jak ktoś oczekuje indywidualnego podejścia, a nie gotowca z komputera. Aczkolwiek małe ostrzeżenie - na większej glebie bez desek będzie szorowanie zderzakiem (dosyć stromy podjazd). Seria i M-Pakietowe zawieszenie wjadą bez problemu. Pan jest nieinternetowy, strony nie znajdziecie, kontakt i umawianie się przez telefon 668 677 984.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu mam mieszane uczucia :/ jakbym mu nie kazal sprawdzic zbieznosci i katow z tylu to by sie nie ruszyl i jednak były do poprawy, zajal sie tylo zbieznoscia z przodu.  Po wyjezdzie mala roznica byla. Nie wkladal obciazeń. Za to w Pawłowicach kolo dino jak trzeba. Obciazenia, ustawione kompleksowo przod tyl wszystko jak ma być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się go o obciążenie to odpowiedział, że są na to dwie szkoły - jedna zakłada ustawianie z obciążeniem, a druga zakłada pewną poprawkę przy ustawianiu na ewentualne obciążenie. Auto szło jak po sznurku przed, teraz też. Tak jak pisałem, zobaczymy po sezonie czy jego podejście jest dobre. W poprzednim aucie miałem robione pełne 3D i wszystko ładnie zielono, zawieszenie prawie całe nowe, a po dwóch sezonach opony trochę wyząbkowało. Stąd też postanowiłem dać szansę innemu podejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm podobno na lutynskiej na samej granicy Wrocławia w strone środy śląskiej dobrze ustawiają tak słyszałem nie korzystałem

 

Nie polecam autocerber w środzie urwali śroby do regulacji :( niczym nie popryskali przed ;) aby odpuściły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mp240
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...