Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmer w Plenerze - Spot BMW - Karpacz 13-15 czerwca 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najlepiej chyba autostrada pozniej zjazd na strzegom - bolków - jelenia gora - karpacz

Dzięki. właśnie o to mi chodziło. to tak jak napisałem wcześniej my bedziemy na was czekać w strzegomiu i tam się dołączymy do kolumny. pozdrawiam i do zobaczenia.

pytanie_bmw Będzie miał ktoś CB?? jak tak to na jakim kanale będziecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej chyba autostrada pozniej zjazd na strzegom - bolków - jelenia gora - karpacz

Dzięki. właśnie o to mi chodziło. to tak jak napisałem wcześniej my bedziemy na was czekać w strzegomiu i tam się dołączymy do kolumny. pozdrawiam i do zobaczenia.

pytanie_bmw Będzie miał ktoś CB?? jak tak to na jakim kanale będziecie??

ja rownierz bede w strzegomi lece z dzierżoniowa przez świdnice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rownierz bede w strzegomi lece z dzierżoniowa przez świdnice

to fajno ale my bedziemy od rana w piątek w strzegomiu u moich rodziców, więc ruszasz z ddz o godzinę wcześniej i wpadacie do nas do strzegomia na kawkę przed drogą. pozdrawiamy.

ps. nie przyjmujemy odmowy happy_bmw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyjazd w piątek ok godziny 17.30/18. Trasy niestety dokładnie nie znam, ale sebastianforyst był już tam, to mam nadzieję, że nas poprowadzi happy_bmw

Jadąc od strony Jeleniej Góry na pole namiotowe natkniemy się przed Karpaczem.Jest po lewej stronie (jadąc od Jeleniej) tuż przed skrzyżowaniem i skręcie na Miłków.Więc nie sposób go niezauważyć.Jest tam spory napis na ogrodzeniu MALINOWY LAS czy coś tam więc napewno to zauważymy :)

[ Dodano: 6 Czerwiec 08, 13:44 ]

Przepraszam...napis brzmi WIŚNIOWA POLANA :D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rownierz bede w strzegomi lece z dzierżoniowa przez świdnice

to fajno ale my bedziemy od rana w piątek w strzegomiu u moich rodziców, więc ruszasz z ddz o godzinę wcześniej i wpadacie do nas do strzegomia na kawkę przed drogą. pozdrawiamy.

ps. nie przyjmujemy odmowy happy_bmw :mrgreen:

hej wielkie dzieki za zapro, nie wiem jak to bedzie bo bede lecial z wrocka po robocie do domu po sprzet, rzeczy itp. bmw_beer

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie tak w kwesti techniczno-rozrywkowej : nie ma ktos pozyczyc projektora

tak zeby zmontowac na miejscu "kino-samochodowe" reszta potrzebnych rzeczy nie

bedzie problemem , laptop sie znajdzie , tablica do wyswietlenia filmów równiez

nagłosnienie pewnie u Rafała w aucie tylko potrzebny projektor jakby ktos miał

mozliwosc pozyczenia lub ma taki na własnosc to prosze napisac bmw_beer :drunk: <bmw_2> <bmw_3> :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję wybrać się również do Parku Linowego.Byłem na czymś takim w Kudowie i powiem Wam,że to po prostu rewelka...adrenalinka no i chyba wszyscy gdy byli mali marzyli o tym by zostać Robin Hood'em :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.karpacz.pl/index.php?p=kis&id=525

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... to dlaczego nie mieliśmy go na tuningowisku ?? :?

Zapowiadali ze bedzie słonecznie to nie bralismy namiotu :wink: ale w sumie i tak

Alaszi z Krążkiem sie spisali i tak czy siak siedzielismy pod "dachem" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam jest ze sklepami,sa daleko czy raczej zakupy zabieramy ze soba :?:

Na miejscu pewnie są jakies sklepy , ewentualnie do Karpacza jest niedaleko ale chyba

zaopatrzenie to raczej zrobic przed wyjazdem , zeby od razu po przyjezdzie nie latac

w poszukiwaniu sklepów tylko zając sie rozkładaniem namiotów i rozpalaniem grila bmw_beer

Nie polecam robienia zakupów w Karpaczu, gdyż jest to typowo turystyczne miasteczko i ceny są 50% wyższe niż normalnie :wink: No chyba że ktoś lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale np proponowałabym tak: w sobotę liny i tor saneczkowy, a niedziele popołudniu to co wklejał Kosa .

A kiedy pijemy :shock:

Wieczorem :P

To ja biore 2 piwa :idea:

jedno na piątek wieczór

drugie na sobote wieczór

:gril: bmw_beer <bmw_1> :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...