Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zastanawiam sie nad zalozeniem LPG w swoim compakcie. Nie chce ograniczac i tak juz malego bagaznika, wiec w gre wchodzi tylko zbiornik w miejscu koła zapasowego. Problem w tym, ze kolo zapasowe to wąska dojazdowka umieszczona pod autem.

Jaki zbiornik da sie tam zalozyc? Dobrze by bylo jakby dalo sie ze 30 litrow do niego zmiescic.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact to ogólnie można powiedzieć czyszczenie magazynów z resztek E30 (tył), więc powstała przejściówka E30 na E36

Ale ma coś w sobie jak szukałem fury dla sibie to compact lub kombi- compact bo zabawka, a kombi zakup przyszłościowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że przednie zawieszenie też ma coś w sobie z e30. Miałem kiedyś e30 320i kombi i wyglądało to bardzo podobnie.

Compact to typowe miejskie wozidełko. Na zachodzie często kobiety tym jeździły na zakupy:) Szkoda ze moje ma tylko 4 gary, o 2 za mało.

Chcialem nim pojezdzic jeszcze troche i szkoda bedzie mi go sprzedawac. No ale potrzebuje czegos oszczedniejszego.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co sprzedawać? jaki masz tam motor? Co tak naprawde kupisz mniejszego? Zaoszczędzisz tak naprawde litr gazu a bedziesz sie tłukł jakimś parchem który bedzie sie sypał jak poj****y. NIe wim jaki motor masz ale niech bedzie nawet 1.6 - kupisz 1.2 czy nawet 1.0 to myślisz ze na gazie mniej weźmie? Ten Compakćik na sekwenji weźmie Ci z 8-10, a kupisz coś i sam wstawiśz albo już bedzie już zamontowana zwykła gazownia np IV gen to i tak bedzie paliło tyle samo a kaskę, która tak naprawde bedziesz mogł zainwestować na gaz bedziesz zostawiał tak naprawde w warsztacie na regulacji a gdzie komfort jazdy?

Jakbys przechodził z nie wiem np. 3.5 L na np 2.0 to tak.

Jak bedziesz chciał to moge Ci polecić bardzo dobry warsztat gdzie zakładają gaz - możemy nawet kiedys podlecieć i zaputamy sie jak z butlą tą zrobić.

Mówie Ci, nie sprzedawaj "Beatki" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Panowie nie zrozumielismy sie. Nie chce zmieniac marki. Nie mam zamiaru kupowac tez czegos w tej samej cenie. Nie mam zamiaru zamieniac beemki na jakiegos paździeża:) Zaczalem od BMW i pewnie na BMW tez skoncze:)

W compakcie mam 1.8 m42, czyli 140 kucy, wiec nie jest zle. A o gazie pomyslalem tylko dlatego, ze zaczalem dojezdzac do pracy dziennie 40 kilometrow.

Zastanawiam sie nad e46 320d, ewentualnie cos juz z gazem, ale to minimum 2 litry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...