Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[e36] Jaki koszt naprawy uszkodzeń?


maniak

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym obstawial 3500, ale ja sie nie znam, a to przeciez nie loteria

w kazdym razie wez tez pod uwage, ze kolo dostalo. felga mi wyglada na taka z zapasu, wiec pewnie musialbys tez kupic dwie opony na tyl (na osi musisz miec takie same opony). do tego wahacz, moze dwa.

skora bez klimy to chyba sredni pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys dostał drzwi w kolorze to tak 2x200zł jak nie to po 250-300 za malowanie od elementu,tył błotnik albo wstawic całe poszycie albo jak to powiadają fachowcy,"przyjdzie kit i bedzie git":mrgreen::mrgreen: no i malowanie tego.minimum to z 1000 do 2500.zależy oczywiście od cennika majstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koła, to rzeczywiscie opona została przecięta, ale felga nie ma uszkodzeń. Rozmawialem juz wstepnie z zaufanym warsztatem. Koszt tego to ok. 2500 plus musze kupić drzwi.

Klima jest, wszystko działa. Teraz to nawet klima niepotrzebna bo i tak nie ma bocznych szyb:)

Macie jakiś swoj polecany warsztat, najlepiej we wrocławiu??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, 3 elementy prysnąć, chyba że błotnik przód też, po 300zł/element to masz ok. 1000zł, wnęka też. 2 nowe furtki,to zależy od Ciebie za ile znajdziesz, a blacharki za wiele tu nie ma. Można połatać ten stary błotnik, ale jakby mieli część poszycia do wycięcia i wstawienia to na pewno lepiej by byo niż takie spawanie, sztukowanie. Zawias wątpie żeby ucierpiał, ale nie można wykluczyć. 2000zł to normalna cena, 2500zł to z lekkim zapasem jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koła, to rzeczywiscie opona została przecięta, ale felga nie ma uszkodzeń.

jezeli felga, ktora byla zamontowana przed wypadkiem nie ma uszkodzen, to dolicz sobie tylko koszt geometrii zawieszenia, bo mimo wszystko moglo sie troche przestawic. no i tak jak pisalem - nowe opony.

Klima jest, wszystko działa. Teraz to nawet klima niepotrzebna bo i tak nie ma bocznych szyb:)

jestes pewien? ja tam widze 1 pokretlo przy srodkowej kratce nawiewu

Macie jakiś swoj polecany warsztat, najlepiej we wrocławiu??

jesli chodzi o lakier, to na forach polecany jest krotki-dlugi na (chyba) trojkatnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lakiernika blacharza to mam "swojego" od ok 3 lat.

Zadowolony jestem zawsze- 30 km od wrocka, ale do cen jest zawsze tańszy.

Jak znajomy szukał pomocy to wrocław wyceniał na ok 1900- 2400 (3 warsztaty)- a on mówił 1500zł i tam zostałą fura- drzwi wymiana, błotnik tył, błotnik przód wnęka drzwi, lekko naciągnięcie podłogi i prostoawanie słupka.

Jak potrzebujesz faktóre to wystawi.

Jak bedziesz chciał pisz PW dam namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lakiernika blacharza to mam "swojego" od ok 3 lat.

Zadowolony jestem zawsze- 30 km od wrocka, ale do cen jest zawsze tańszy.

Jak znajomy szukał pomocy to wrocław wyceniał na ok 1900- 2400 (3 warsztaty)- a on mówił 1500zł i tam zostałą fura- drzwi wymiana, błotnik tył, błotnik przód wnęka drzwi, lekko naciągnięcie podłogi i prostoawanie słupka.

Jak potrzebujesz faktóre to wystawi.

Jak bedziesz chciał pisz PW dam namiar.

No właśnie ja chce zrobić to dobrze i to jest najważniejsze. Cena to rzecz drugorzędna. Oczywiscie idealnie byłoby zrobic dobrze i tanio. Wymienic i polakierowac drzwi to najmniejszy problem. Najgorsze jest to nadkole, ale mysle ze dobry fachowiec sobie poradzi. Beemki lubią gnić w miejscach, gdzie było cos robione, dlatego musi to byc naprawione TIP TOP:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...