Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie, dzisiaj jechałem za innym atem i strzelił mi kamyczek w szybe i mam odprysk, nie duzy, ok 1 cm, pod palcem go nie czuć. Co z tym zrobic najlepiej, podobno są warsztaty, które klają czy tam odpowiednio regenerują odpryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt takiej regeneracji to około 100zł (za pały punkcik) - tyle to kosztowało w ubiegłym roku, jednym małym problemem jest to, że nie mogą ci tego zrobić na wysokości wzroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą wpuścić klej czy żywice nie pamiętam dokładnie, ale tak jak tazunio pisze jeżeli jest to na wysokości wzorku to lipa

ja w tamtym roku wymieniłem szybe bo dostałem kamieniem i szło pękniecie i kilka miesięcy poźniej znowu dostałem, ale nic się nie dzieje i tak jeżdże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często o jest tylko na krótką mete- jeśli masz szybę juz "zniszczoną: wymień na nową bo jest w pewien sposób okazja.

Z drugiej strony jak Ci to nie przeszkadza to lataj tak.

z 2 lata temu ojciec tam samo miał i widział bydowę (wyjazd z niej) brudna droga, zawrócił jechał za samochodem po brudnej drodze zatrzymał sie zrobił foto drogi telefonem i zadzwonił na policje przyjechali notatke zrobili szyba nowa na koszt obsługi budowy.

Bo droga ma być zawsze czysta , a syf może byc na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pisałem kiedyś z jedną firmą na śląsku i nie było problemu z usuwaniem odprysku na wysokości wzroku kierowcy bo mieli sprzęt po którym nie ma potrzeby polerowania szyby.

Odmawiali tylko usuwania rys i przytarć szyby od wycieraczek w wysokości wzroku bo po polerowaniu już jest problem z widzeniem w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.autoglassjaan.pl/ WE Wro sa na Robotiniczej, można wjechać od Góralskiej, to jest na terenie Archimedesa.

Czytałem na jakimś portalu moto, że jakaś nowa technologia, byłem się pytać. 140 zł od punktu. Każdy punkt max 20 minut roboty. Gwarancja na te miejsca, inaczej wymieniają na nową szybę?? To rzeczywiście jakaś nowa technologia, że tak szybko i gwarancja czy to tak każdy daje takie warunki i tak szybko robi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...