Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Potrzebuje pożyczyć silniczek krokowy do M60


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Jak w temacie , cos mam dziwne przeczucie ze mój padł i potrzebował bym pożyczyc jakis sprawny silniczek krokowy na max jeden dzien , albo na miejscu czyli jakies 20 minut zeby sprawdzic :)

Zdjecie poglądowe :

1049132916

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Tomi nie wiem jak sie wyrobie z robotą jutro , bo mozliwe ze z ranca w sobote bede miał pare spraw do załatwienia a nie chce Was przetrzymywać pod IKEĄ , jak cos to jutro wieczorkiem bym zatarabanił do Ciebie i potwierdził na 100% ze podjade , tel masz ten sam co ostatnio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak telefon mi sie nie zmienił :) ewentualnie zostaje jeszcze niedziela jak będę wracał ale to może być już za późno, (jadę na chrzciny) i nie wiem o której będziemy się zbierać.

A co Ci się dzieje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Spoko jutro bede wiedział jak wyglądam z czasem w sobote :)

A co sie dzieje ... obroty mam troche niskie nawet za niskie .... dzisiaj rozebrałem przeczysciłem niby sie rusza silniczek ale cos mam wrazenie ze jest juz umierający ... a co ciekawe odpaliłem na odłączonej wtyczce od krokowca i obroty rewelka (około 30-50obr wiecej niz poprzednio chodzi równiutko) jezdzic sie tak nie da bo zgasnie przy wyrzucaniu na luz ... ale zastanowiło mnie to czemu tak sie dzieje , dlatego chce podmienic zeby wykluczyc przyczyne takiego zachowania silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jesli chcesz to daj zynk jak bedziesz krazyl. Mozesz podjechac do mnie, wymontujesz i sprawdzisz sobie. W sobote popoludniu powinienem byc w domu bo mam troche roboty, w niedziele z rana tez powinienem byc. Jakby co to dawaj do mnie na tel albo PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...