Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taka propozycje zeby w dziale sprzedam mogli wystawiac swoje rzeczy ludzie z jakims minimum aktywnosci na forum. w kurza mnie ze ktos sie loguje z ogloszeniem i wystawia cos na sprzedasz i tyle go widac bylo.

Rozumiem ze mozna w ten sposob trafic na wyjatkowa okazje . Uwazam , ze w ten sposob uchroni sie prze linkami tego typu :http://allegro.pl/show_item.php?item=1051697141................................Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez popieram.

Dużo jest ogłoszeń sprzedam, a linków koło 3 ma sprzedający- logują sie na wszystkich forach BMW- jak taki pojazd ma na sprzedaż/ bo od fana marki :) i na tym się kończy, a licznik forumowiczów rośnie.

Ciekawy jestem ilu jest teraz zarejestrowanych u "nas", a ilu aktywnych?

To ogłoszenie tez zostało u nas zamieszczone (te same nr aukcji):

http://www.maxbimmer.pl/threads/10866-BMW-E34-520i

Sprzedajacy ma aż 1 post- bez przywitania, tylko z grubej rury SPRZEDAM

Co tam było w ogłoszeniu?

Edytowane przez chiccoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział sprzedam/kupię samochody, od jakiegoś czasu moderowany, tzn, że ogłoszenia pokazują się po jakims czasie po mojej akceptacji. I o ile spełniają warunki, które są już dość wymagające są przeze mnie akceptowane, natomiast nie ma szans, żeby przeszło ogłoszenie z samym linkiem. Ale nie planuje zrobić jakiś wymogów co do liczby postów itp, bo ludzie, żeby je spełnić i tak będą kombinować itp. Do działu części dodam moderację wkrótce najprawdopodobniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...