Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

BBS RC 090 ET20 8J 17" 5x120mm

Więc tak:

Z rotorów schodzi klar więc polerka by się napewno przydałała.

Ja ich nie "robię" na ideał i nie sprzedaję- pewnie zadacie mi pytanie czemu?

1.Bo jeden chce czarne środki, inny srebrne, a jeszcze inny złote czy jeszcze inne kolory. :)

2.Śróbki mogą byc złote, srebrne i różowe- kwestia gustu, a o gustach się nie rozmawia.

3. Jeden robi dobrze, drugi robi ładnie.

Dlatego to zostawiam nowemu nabywcy, a dużego nakładu finansowego do ideału nie ma.

Jeśli ktoś chce/ uprze się to mogę "zrobić" felgi, ale oczywiście cena będzie wyższa.

Poniżej zdjęcia moich felg i felg po "zrobieniu".

Same felgi 1300zł, z oponami 4x225/45/17 wysokośc bieżnika -6,2mm 1800zł- oczywiście wszy

stko jest kwestią dogadania.

60... , GG: 8586711

TO SĄ MOJE (zdjęcie każdej felgi osobno):

2..jpg

3..jpg

4..jpg

5..jpg

7..jpg

A TAK MOGĄ WYGLĄDAĆ (zdjęcia poglądowe):

złoteeee..jpg

czarne..jpg

srebrne..jpg

A NAWET TAK PO PRZERÓBCE :shock: :

kolorowe..jpg

ŻYJ KOLOROWO :)

mega..jpg

MEGA RANT- JAK BĘBEN OD PRALKI :)

222..jpg

1111..jpg

33333..jpg

złote..jpg

222..jpg

1111..jpg

33333..jpg

czarne..jpg

srebrne..jpg

złote..jpg

kolorowe..jpg

mega..jpg

złoteeee..jpg

2..jpg

3..jpg

4..jpg

5..jpg

7..jpg

Edytowane przez chiccoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety chiccoo ,ale niedziela to jedyny dzień w jaki mógł bym podjechać na wrocław,może jak ich nie sprzedasz to w przyszłą da radę się ustawić we wro

Może być, ale wcześniej zadzwoń- sobota to konkret się dogadamy, co do miejscówki i czasu, a na dniach będe w okolicach kłodzka/ wałbrzycha jak Ci bliżej i możeszw tygodniu to mogę zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mi swój numer na pw,bo jest możliwość ze zrobię sobie jutro wolne i dał bym ci znać gdzieś koło 10,a co do miejscówki to gdzies rejonach bielan,żebym prosto z ''autobanu'' zeskoczył i nie musiał wlatywać na miasto

Jest problem- bo mogę dopiero ok 17/18 jutro- mieszka okolice ZOO/ stadion olimpijski, numer w ogłoszeniu pod tekstem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co to za BBS?- myślę że dwa "tyły" felgi połączył i ma bęben od pralki, tylko ile to cali- z 13-14 i jaka opona tam wejdzie 335?

Nie polaczy dwoch "tylow", bo beben w tej feldze i rant to jest spojna calosc. Jest to felga 2-czesciowa i odkrecany jest tylko rotor (srodek felgi), rantu lub bebna nie wymienisz.

Wiec efektu nie bedzie jak na przedostatniej fotce, bo tam jest pewnie RS 3tlg, z zupelnie innym, skosnym rantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...