Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Warte cenny bbs rc 18"?????


imilo

Rekomendowane odpowiedzi

czarny środek plus krzyże maltańskie do środka śruby na czarno. Takie coś kiedyś widziałem na shadow line i po prostu idealny zestaw. Moim zdaniem trochę dużo za koła mógł byś trochę z ceny zjechać dolicz kosz 500zł robocizna i 1000zł opony (używki 18) robi się 4tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imilio a powiedz mi kto Ci wypoleruje BBS RC w calosci tym bardziej ze kapsle sa plastikowe ? :) bo ja stawiam ze nikt ..chyba ze polozysz 2-3 k pln :D

felgi rudera wedlug mnie

srubki niektore tak skorodowane ze trzeba kupic nowe

zlocenie 1sr =2zl + wysylka w obie strony ok 50-60 zl a srubek jest nie pamietam dokladnie ale ok 40 w jednym kole

samo zlocenie 320 :D + polerowanie skrecanie rozkrecanie 500 :D + malowanie rotorow +mozliwe ze kupno nowych dekielkow co jest bardzo prawdopodobne kolejne ok 600-700 w zaleznosci jak kupisz dekielki no i nie wiadomo jak wyglada sprawa czy sa proste czy spawane :D zycie mnie nauczylo ze w obydwu przypadkach bedziesz miec te negatywne odpowiedzi :D

wiec zeby te felgi "wygladaly" musisz polozyc ok 1500 :D a nie jak gosciu pisze bajki 500zl :D to napisz mu zeby wypolerowal i pomalowal i pozlocil :D a Ty mu doplacisz te 500 :D

pozatym te felgi sa ewidentnie jajkowate + pospawane gdzie sie da .... wiec ...warto jesli chcesz na nie tylko patrzec :D

Edytowane przez Mazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...