Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

O. Tego to sie nie spodziewałam, że to Twoje klimaty. Ale jeśli chodzi o moje gusta to Anathema najlepsze co wypuściła to Resonance 2. A Silent Enigma jest na właśnie miejscu 2. Resonance jest mega. Mój ulubiony kawałek to Sweet Tears, chociaż cała płyta wymiata. Ogólnie to, chociaz żadnego kawałka nie zapodawałam (aby nie dostać linczu na forum) jest My Dying Bride. Płytka chociażby 34.788 z 1998r.Każda zreszta. To mój klimat, jak i Opeth poza tym też i Anathema. :) ( choć dopiero z czasem zaczełam w nich gustować) Anathema to już wiesz. Opeth cały ale naj- My Arms z 1998, Orchid z 95 oraz Deliverance z 2002.

No to jak się mów A, to:

My Dying Bride - For You - YouTube

:)

I dobranoc. ;)

Edytowane przez Zuza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gólnie to, chociaz żadnego kawałka nie zapodawałam (aby nie dostać linczu na forum) jest My Dying Bride. Płytka chociażby 34.788 z 1998r.Każda zreszta. to mój klimat. Opeth poza tym no i Anathema. :)

Jakiego linczu? Za Doom metal? Albo Opeth? Jo Cie prosza :lol:

[video=youtube_share;Uwk_GsAhjU8]

[video=youtube_share;wxaFANthouM]http://youtu.be/wxaFANthouM

A tak poza tym to:

91902657.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Slayerem nie przepadam, choć mam całą jego dyskografie, bo warto- nigdy nie wiadomo czy nie nadejdzie dzień kiedy człowiek sie w to np. nie wkręci :) lincz- ludzie są mało tolerancyjni. Ja zaś pod kątem muzyki mam ją wyćwiczoną w sobie, także bez problemu mogę z kimś długotrwale słuchać np. r&b i nie cierpie przy tym wcale a nawet przyjemnie.. w drugą stronę rzecz odwracając.. jo Cie prosza hehe. Mam swoje perełki-o których już pisałam. Jednak cenie wiele innych zespołów np. Cannibal C i ich Gore Obsessed czy Kill, Gorgoroth, Behemoth- Demigot, Moonspell, Therion, Metallica. Czasem też Korn, czasem Tool a nawet Arkona co jakiś czas. I wiele innych.Mało tego, pomijajac te gatunku muzyki np. uwielbiam Depeche Mode a David Gahan- ten gościu jest the best. Ogladnięcie jego koncertu-tego nie zastąpi dobry film, oczywiście jeśli ktoś wogóle lubi koncerty oglądać. Chyba, ze ktoś woli spektaklowe bardziej- to polecam Slipknota.

Muza na dziś dla Ciebie Nobody Man :) :

Edytowane przez Zuza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podam linka jeszcze do chomika SoulR, jest tam część mojej muzyki i pozdrawiam:)

Metal - # # # Muzyka # # # - Soulrea - Chomikuj.pl

Rammstein - Inne - Soulrea - Chomikuj.pl

Polecam też koncerty My Dying Bride, gdyby kiedyś ktoś chciał :mrgreen:

Edytowane przez Zuza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec - to samo chciałem dopisać :drunk:

A Tiamat, Testament, Samael, Dark Tranquillity znasz? Też warte uwagi :)

Mnie ostatnio zaskoczył i wpadł w ucho nowy Paradise Lost:

[video=youtube_share;R5CUqLwPl1Q]

Zuza - natomiast jeśli chodzi o tolerancję muzyczną... Fakt - sporo ludzi jest nietolerancyjnych, zresztą nie tylko pod względem muzyki, ale nie tu ;) Jak byliśmy kiedyś w Skarbimierzu, to Edka dupła ze swojego compacta mocną muzą i nikt problemu nie robił - fakt, niektórzy byli zaskoczeni "co to leci", ale żadnych krytycznych głosów nie słyszałem :) A jej audio się niesie uklon_bmw

Depeche Mode... ostatnio podczas remontu znalazłem jeszcze Violator mojej siostry... kasetę :P

A na dziś polecam Ci moich absolutnych ulubieńców:

[video=youtube_share;-6s9OQIvD80]

Już się trzęsę na myśl o swoich urodzinach, bo wiem, że dostanę limitowankę nowego albumu :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...