Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Proszę o pomoc w sprawie e36


Bocianowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu e36. Od razu informuję, że nie jestem żadnym znawcą tego modelu ani marki. Mam jednak dosyć sprecyzowane plany. Interesuje mnie coupe silnikiem 1.8 is. Najlepiej czarne, grafitowe lub białe (ale to mniej istotne;)). W planach mam założenie instalacji sekwencyjnej. Nie wymagam bogatego wyposażenia (np.klima itp.). Zależy mi na aucie sprawnym technicznie, nie zajechanym po prostu takim, którym można jeszcze pojeździć bez ładowania w nie nie dużych kwot. Trochę czytałem o tym modelu i wiem, że to już są duże wymagania:mrgreen:. Proszę o udzielenie wszelkich rad, na co zwracać uwagę podczas oglądania samochodów itp. a także jaka jest szansa, że za ok 7-8tys(niestety wiecej nie mam na zakup:?) kupie auto, o ktore mi chodzi i czy warto zainwestować w taką bete?? Link do przykładowego egzemplarza(w dodatku blisko mojego miejscsa zamieszkania :P) : http://moto.allegro.pl/bmw-318is-m-technic-brock-9x16-alpin-weiss-i1245478028.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet, ktory tym handluje od dluzszego czasu sprowadza BeeMki /czesto widac foty w tej samej scenerii/ - i pewnie wie jak dopicowac auto aby wygladalo na malinke, wiec warto byc ostroznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu nad kołem prawym widze parcha czy mi sie wydaje ?

i to prawda ze ten typ to handluje szczegolnie bmw widzialem wiele samochodów na tym tle mial kiedys fajne 328 coupe tez myslalem ze pojade zobaczyc ale za tydzien na tym tle były jeszcze 2 inne auta i zrezygnowalem

Mam w rodzinie dalekiego kuzyna ktory ciągnie auta z zagramanicy :) moge Ci podac numer

ostatnio przytargał coupe e36 srebrne naprawde ladna dzida byla ale 1.6 :(

Edytowane przez ///M3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...