Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW E30 Manetka kierunkowskazu


Tomaszeks_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem dzisiaj wymienic manetke kierunkowskazu i chcialem odpiac ta wtyczke z ktorej wychodza kable okazalo sie ze to jest chyba jedna calosc... Wiec moje pytanie jak przelozyc ta manetke?? czy jedyne rozwiazanie to przelutowywanie tych przewodow?? czy moze mozna to jakos rozlaczyc? :-P

kierunek.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

masz odciętą wiązkę. Co za mózg to zrobił??? Przecież tam jest zwykła kostka KTÓRĄ MOŻNA WYPIĄĆ!!!

Jak chcesz to mam teraz dwie manetki to możesz sobie podmienić wiązkę - przylutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ja mam w aucie stara manetke w ktorej nie odbija kierunek w prawo.... pozatym sprawna i w lepszym stanie niz ta ktora dostalem bo "rysunek" znaczek ten na kierunku nie jest powycierany jak w tej nowej obcietej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice one!!

<bmw_1> <bmw_1> <bmw_1>

P.S.

Bunia Kwitnie!!

Podpytam gościa od Top Gear (foto) na jakim tle zrobić takie auto (kolor itp.)

Dla mojej srebrnej czerwona cegła. Ciekawe co dla odpowiada twojej B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

zatem opcje na dobrą fotę ciemnego auta są takie:

1. Zdjęcie z na tle kamiennej podmurówki w jakimś starym budynku. Czyli szary kamień, np. granit najlepiej nieregularny. Ściana jakiegoś zamku itp. Ważne żeby podłaoże było podobne, np. "kocie łby" lub kostka brukowa

2. Fota na płaskim teranie tak żeby było widać prześwit auta - przy błękitnym niebie. W dalszym (jeszcze dalszym) planie las (jesienny się najlepiej nadaje)

3. Fota z rozmytym tłem. Hmmm czyli chyba tylko w trakcie jazdy :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za rady jak znajde chwilke czasu to zrobie bo wiadomo autko musi byc czyste i wypolerowane a ostatnio z czasem to mam bardzo kiepsko..:|

A jeszcze czeka na mnie zmycie z lamp tylnich spreyu zeby odzyskaly czerwien oraz ta oslonka odpowietrzenia zbiornika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...