Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
Gość dirty.73

gdzieś mam link do inpy na Vmware,jest tam też DIS(pierw ściągasz inpe,póżniej disa),są tam gotowce na XP,ściągasz vmware 7,tworzysz maszyne virtualną,i lata bzezproblemowo(instrukcja zresztą też tam jest) zainteresowany?

a jaką instalujesz i czego nie wiesz?

Edytowane przez dirty.73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

gość z forum bmw-klub.pl ma kompletną inpe po polsku,ale nie udostępnia,w sumie,jak twierdzi,zajęło mu to rok pracy,to mu sie nie dziwie,ale pewnie po jakimś czasie będzie do kupienia

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=65259&hilit=piwek&start=1980

Edytowane przez dirty.73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

qolar,najprościej,to wywal plik ediabas i chyba ec-apps(jakoś tak dla inpy powyżej 5.0),i instaluj od nowa,sprawdz zmienne środowiskowe i uruchom obd ini.,niektóre inpy widzą fejs razem z zapłonem,dopiero po podpięciu do auta,

Tomski,dobrze ustawiłeś ncsa?na win7 lata bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez walcze i walcze niby działa ale nicmie sie nie udaje zrobic moge sobie radia wlączyc i wylączyc :) błedy w zakladce body pokasowac ale engine nie działą a swiatla dzienne wszystko idzie dobrze az mam dac broudcast ale nic sie nie dzieje

a na filmiku widac ze cos sie powinno stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tygodniu doszedlem dlaczego inpa nie lączyla sie z silnikiem ale ncsa nadal nie udalo mi sie opanowac w inpie podczas inntalacji w katalogu CFGDAT w pliku e46.eng brakowało wpisu ENTRY= DDE30,DDE 3.0 for M47 a przy rescie były jakies dziwne znaki poprawilem i 2 sterowników zrobiło duzo wiecej moze komus sie przyda powinno wyglądac tak:

ROOT]

DESCRIPTION=Select E46 V1.25

[ROOT_MOTOR]

DESCRIPTION=Engine

ENTRY= DDE22,DDE 2.2 for M51,

ENTRY= DDE30,DDE 3.0 for M47,

ENTRY= DDE40,DDE 4.0 for M57,

ENTRY= D50M47,DDE 5.0 for M47 new,

ENTRY= D50M57,DDE 5.0 for M57 new,

ENTRY=,,

ENTRY= BMS46,BMS 46 for M43,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...