Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Napisał woz

Cos takiego znalazlem przypadkow. TomekV8, to nie Twoja bunia??

Patrząc na rejestrację to chyba bestia Tomka

tez to sprawdzalem num sa te same,nie wiem jak to jest w germani czy num wydane raz sa na caly zywot?(jak w UK) czy sie kiedys zmienia ale nawet jakies tam ujecie bylo cheba pod tymi ladnymi domkami z cegly i ta srebna e34(525) jest u niego w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
jednym slowem adhd :/

No właśnie powymyślali teraz całą masę "usprawiedliwień" w postaci dysleksji , dysgrafii , zwolnień z WueFu , adhd i innych śmiesznych historii , żeby takie czubki uczyły się w normalnej szkole ....

Kurde jak ja się uczyłem w podstawówce albo w liceum niczego takiego nie było ... każdy miał te same zasady uczenia się i zdobywania ocen a teraz uczeń przychodzi i cała sterta jakichś papierków .... to do ****y nędzy jak jest taki niepełnosprawny to co robi w normalnej szkole .... niech idzie do szkoły specjalnej albo podejmie indywidualny tok nauczania w domu.

Masakra b11996329004780f20418833.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tekst kogos, ze stawia sto dolcow, ze kolesia pradziadek to hitler :D

Ale ten angry german to parodia. Fakt, ze koles jest *****any, ale tych filmikow ma sporo i cos mi sie wydaje ze to wszystko rezyserka. Ale tak sie zastanawiam, po grzyba rezyserowac taka perelke? :P

A tutaj cos odbiegajace od wscieklych niemcow, i bardziej na hardcorowych niemieckich fur :)

Pamietacie kiedys byl taki link? Fura, mimo kiepskiej jakosci robila duze wrazenie:

Ladna, chociaz duzo nie bylo widac, ale zadnych innych filmow nigdzie o niej nie mozna bylo znalezc. Ale udalo sie cos takiego wygrzebac, w miare swiezutkie bo grudzien. Ten samochod w nieco dokladniejszym obrazie. Ktos sporo siana w nia wlozyl. Ogolnie pare rzeczy bym pozmienial, chociazby pojedynczy ogromny wydech jako punkt pierwszy, ale ogolnie szacun za prace ktora w nia musiala pojsc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...