Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich moje autko na dzień dzisiejszy stoi w takim stanie ;

http://www13.zippyshare.com/v/61192943/file.html

Jestem przed zakupem takiego o to zderzaka ;

http://moto.allegro.pl/zderzak-nowy-bmw-3-e36-m3-m-power-m-pakiet-w-wa-i1301712294.html

Pytanie do was, co jeszcze będę potrzebował do montażu tego zderzaka, pytam ponieważ za poprzedniego właściciela też nie było org. zderzaka tylko jakiś laminat przykręcony na 5 wkrętów. Słyszałem coś o ślizgach bocznych i nie jakiej belce mocującej czy te rzeczy są niezbędne do montażu zderzaka ?

I pytanie mam odnośnie tych dziwnych "łyżek" bądź "strzałek" metalowych które są po jednej i po drugiej stronie nadkola cóż to takiego jest i gdzie znajduje swoje zastosowanie?

Z góry dzięki za odpowiedź !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "strzalki,lyzki" to sa uchwyty do oslony (Pod zderzakiem powinna byc jeszcze taka plastikowa oslona).

Slizgi boczne i belka mocujaca jak najbardziej sa potrzebne do montazu.

Slizgi trzymaja zderzak po bokach a belka z przodu,wiec jezeli tego nie ma w komplecie(a raczej napewno bo to zamiennik),

to bedziesz musial niestety to dokupic.

Nie znalazles nigdzie jakiegos uzywanego,oryginalnego zderzaka ?

Wydaje mi sie,ze byloby to lepsze rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze raczej nie kupi... moze byc ciezko chociaz nie wiadomo. ja swoj zderzak kupilem za okolo 500zl (nie pamietam ile dokladnie) ale to tez zamiennik- ori taniej nie znalazlem.

co do belki i slizgow to niestety musisz to miec. 2 uchwyty od zderzaka ida w belke ale polecam jakis to "zwmocnic" ze wzgledu na kradzierze... ja z kolega postaralismy sie o pare dodatkowych srubek pod listwami.

powodzenia w montażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...