Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak już pisalem w powitaniach szukam bmw - budżet pozwala jedynie na e36 więc ten model mnie najbardziej interesuje. Rok produkcji od '95 w góre i napewno nie diesel...

Co sądzicie o tym trumniaku... warto się interesować tą sztuką?

http://otomoto.pl/bmw-320-super-stan-webasto-C17209287.html

Zderzak do malowania... i ta klapa bagażnika, daleko nie jest więc moge się przejechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi rzeczywiści wyglądają na zmęczone, nie zauważyłem wcześniej :P

Dzwoniłem do właściciela i dowiedziałem się że jeszcze pojawiły się pęcherze na klapie wokół znaczka, błotniku i na drzwiach, o reszte już nie pytałem...

Napewno można coś lepszym stanie wyrwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy zaparowane , halogen jakis taki wdeptany w zderzak , progi przydałoby się obejrzeć z bliska no i cenowo 5tyś + opłaty i rejestracja 1,5tyś + ubezpieczenie 500-600zł (nie wiem jakie masz zniżki) moim zdaniem na gotowo znajdziesz coś w lepszym stanie za te 7tyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Mati szuka kupca na swoje E36 2.0i. Masz tu kilka zdjęc z jego tematu

http://www.maxbimmer.pl/threads/11383-mati0788-e36-320i/page12

Autko sporo przeszło od chwili nabycia - czytaj "proces odwieśniaczania" ;) Myślę, że to ciekawa opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza na tylniej klapie- dół w touringu to czesto peotykana rdza, jak i koło znaczka na tyle.

Lampy zaparowane- tez czesto spotykany temat na drodze, halogeny nówki ok 45zł/szt.

to jest cena wyjściowa a cena realna na miejscu po gadce- ja bym sie zainteresował z bliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza na tylniej klapie- dół w touringu to czesto peotykana rdza, jak i koło znaczka na tyle.

Myślisz że to nie będzie problemem w przyszłości?? Teoretycznie przez nastepne 2-3lata nie bede zmieniał autka...

to jest cena wyjściowa a cena realna na miejscu po gadce- ja bym sie zainteresował z bliska

Pytałem o cene... Mówił że napewno się dogadamy, ale nie chciał podać konkretnej ceny, więc może udałoby się zejść do ok 5k ;)

ubezpieczenie 500-600zł (nie wiem jakie masz zniżki)

Zniżek jeszcze nie mam, ciągle dopłacam... teraz płace 670zł za 1.9d :P a auto na spółke z ojcem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zainteresował z bliska, ładnie wygląda.

Gdybyś jechał w dogodnum mi terminie to zabrał bym się z tobą i doradził / odradział.

Mieszkam na biskupinie czyli BSK ;)

Cena zawsze jest do zbicia, dlatego teksty w ogłoszeniu typu cena do dogadania lub negocjacji to typ klienta który błaga o kupno.

A oc bedzie podobna cena- kilka browarów mniej wypijesz w stosunku rocznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Troszke wiecej wolnego czasu sie zrobiło więc prawdopodobnie jutro pojade zobaczyć to BMW.

http://otomoto.pl/bmw-320-C17349853.html (zdjęcia z 2010r)

Właściciel sprzedaje ją bo mówi że pracuje za granicą i jeździ nią tylko jak jest w PL. Auto od 2 lat w kraju, gaz założony po kupnie (stag300, reduktor zavoli, wtryski valtec czerwone aktualnie), był uszkodzony jak na zdjęciach, rdzy nie ma ale podejrzewam że napewno coś się znajdzie (chyba na klapie z tyłu coś jest). Podobno zawieszenie jest w bardzo dobrym stanie, ostatnio wymienione elementy w przednim zawieszeniu. Lampy z przodu zostały zmienione - nie wiem jeszcze dlaczego, licze, że ma oryginalne. Cena - raczej bez wiekszej negocjacji, ale z tym to też nigdy nie wiadomo.

Co myślicie o tym aucie?

Zdjęcia przed kupnem

niemcy20001.th.jpg

niemcy20002.th.jpg

niemcy20003.th.jpg

niemcy20004.th.jpg

Te 3 były dzisiaj robione

img1100se.th.jpg

img1097zv.th.jpg

img1095b.th.jpg

img1092bi.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie. Skoro koles pracuje zagranica i jezdzi samochodem tylko wtedy kiedy jest w polsce, to po co by zakladal gaz? Ogolie nie lubie cwaniakowatych ogloszen w ktorym pisze na dzien dobry, ze np. jezeli chcesz sie pytac ile pali to zaczy ze to nie samochod dla ciebie - lepiej sobie kup ciquecento. Buraczany tekst jakby sprzedawal przynajmniej ferrari a nie stara beemke za 9 kola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zgłośił sie do BMW Południe (opolskie) wkońcu to jest ich teren i może bedeą coś wiedzieć.

A czy Nysa jest zagłębiem handlarzy to nie wiem- napewno to nie Poznań czy Pleszew :)

Jesli Tobie sie podoba to zadzwoń i sie pytaj czy fotel kierowcy cały czy klima działa wszystko co ci wpadnie do głowy- ja bym nie kupił bo mi się nei podoba kolor cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...