Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Moja pali 5 litrów, hehe, na 50km :) W trasie mieści się w 8l, na miejscu w 10l przy jeździe "na emeryta" potrafię zrobić 9.0-9.2l, jak czasem się powygłupiam to ok.11l. To wskazania komputera, ale przy wyjeżdżeniu do rezerwy i zalaniu do pełna wychodzi praktycznie tyle co wskazuje komp. Narazie nie wiem jak bedzie przy dodatnich temperaturach, bo mam ją od grudnia i narazie ciągle jest mróz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nigdy nie mierzylem ile dokladnie pali,ale dychacza wciagnie bezproblemowo :D.

Musisz liczyc tak pomiedzy 10-12l. Wiecej niz 12l chyba mi nie spalila,mniej jak 10 l tez sobie nie przypominam....

Na trasie,jak lece autostrada tak 170km/h to ekonomizer pokazuje 11l (na ile jest dokladny - tego nie wiem).

Ale zawsze jak jade z Niemiec do Polski to obserwuje po kilometrach i spalanie mniej wiecej sie zgadza.

Na OBC chyba przez dwa lata pokazywalo mi 10,4l/100 km.Poczatkowo myslalem,ze cos jest popsute bo non stop tyle samo pokazuje.

Teraz pokazuje 11,4 wiec mysle,ze dziala poprawnie.

Edytowane przez Tomek v8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Mordulec,dziwię się,że 520 tyle dużo pali. Nie mogę pochwalić Się kolegom ile pali moja Beemk'a?

Tyle dużo pali ??? ... co do czego porównujesz ??? E39 jak na 1,5 tonowe auto spala około 11-12L po mieście to wg Ciebie jest dużo ??? jadąc na emeryta na trasie spali jakieś 8L więc w odniesieniu do czego porównałeś to spalanie ???

Co do chwalenia się kolegą to tak żeby to było dużo bardziej widoczne sugeruję , żebyś wrzucił w podpis swoje spalanie wtedy każdy kto przeczyta Twojego posta będzie wiedział ile pali Twoje auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Taka ciekawostka, M52B20 w E39 po zmianie kółek z 19" na 15" trasa 500km spalanie 6.8l/100km. Prędkość 100-120km/h, ważna sprawa, droga w Norwegii, co za tym idzie, większość trasy na 5-tym biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...