Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Chyba jestem w szoku :))


Boeing732

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zatem, moze od poczatku. Kobitki, jesli jestescie, czy jestescie tez takimi fankami moto BMW jak szanowni tu zarejestrowani Maxbimmerowicze?

Monika

p.s.

ciekawa jestem, czy ktos podlapie temat.. :(

Albo moze wogole cos odpowie.. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki, napiszcie cos do mnie dzis plisss, bitte, parzałsta, prosim :).... bo jak nie to nam skasuja to forum.

Aga, Paulina, Beata i... kurcze przepraszam, zapomnialam wasze imiona :oops: ... Michala Zona, Kosy Dziewczyna.... i ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kasia, przepraszam, ze nie pamietalam twojego imienia.. :oops:

Wlasnie sobie tak myslalam, ze zrobili nam ten dzial, jak sie robi pokoj dzieciom, zeby mialy sie gdzie bawic, i zeby nie zawracaly glowy doroslym pierdołami... :P

Ja musze miec swoj nick i juz. I musze sie co chwile na przemian z Konradem przelogowywac..:( to jest ten minusik, acha .. i nie mam dostepu do forum klubowego, a wy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem jak wy, ale ja lubie samochody a nawet BMW ;)

Ale rzeczywiscie nie spedzam wolnego czasu wpatrujac sie w Bmw, nie grzebie w wolnym czasie pod maską, jak stoi do mechanika, nie jade do niej, aby tylko zapytać sie jak sie czuje, nie wydaje wiecej pieniedzy na bmw niz na faceta (facet oczywiscie wydaje pieniadze, aby byla piekna BMW a nie jego kobieta...:) itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jest tak jak mówisz Monia, dali nam takie miejsce, gdzie możemy sobie popisać o wszystkim o czym uważamy, to bardzo szlachetne z ich strony i ja również z tego miejsca chciałabym im za to podziękować <bmw_2> mam tylko nadzieję, że nie będą tego żałować, bo tak szczerze Wam powiem Panowie, że lepiej jest nas mieć po swojej stronie :mrgreen: :mrgreen:

Ja również lubię samochody, a BMW polubiłam niedawno :lol: prawdą niewątpliwie jest to, że BMW to samochód z klasą i tutaj równiez przyznam rację Monice- czasem o samochód dba się bardziej niż o kobietę :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek Dzień dobry wszystkim <bmw_2>

Cos czuje ze te 1300 postów Piotra to będzie nic ;)

Qrczątko...w jedno popołudnie przegapiłem forum (wiecie, te mistrzostwa bmw_beer )

a tu już cała strona postów <bmw_1>

... A co do kobiet i samochodów... jestem za tym, żeby Panie podzielały nasze zainteresowania, ale niestety... Moja narzeczona/kobiałka ogranicza się tylko do narzekania na ilość czasu i pieniędzy przeznaczanych na nasze (podreślam słowo NASZE) autko. Ale oczywiście palcem nie kiwnie żeby je choćby umyć (ale jak jest brudne to też narzeka happy_bmw )

Nie twierdzę, że Panie mają chodzić umorusane w smarze, brudnych spodniach i mówić do nas terminami mechanicznymi (f.e. Twoja cewka wymaga przedmuchania <bmw_1> lub Tłoki pracują ruchem posuwisto - zwrotnym )

Ale żeby choć troszkę zadbać wygląd lub zmiany i gadżety do beemki.

W każdym razie Panie mają pole do popisu i do pokazania co tak naprawde myślą o naszych (czyt. swoich meżczyzn) zainteresowaniach ściśle motoryzacyjnych. Howg - rzekłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie Panie Maxbimmerki :D

Ja to się pochwalę od razu, że moja Maxbimmerka już w zimie załapała bakcyla na kręcenie bączków na placu, tylko jak mi coś wyszło na skrzyżowaniu to się coś złościła ;-)

No i ostatnio ryczącego golfa zrobiła na światłach happy_bmw , ale to już się chwiliłem na zlocie :D

A tak pozatym to standardowo narzeka, chociaż ja mało przy buni siedzę, raczej czasami jakiś krawężnik zaliczę( znaczy zaliczyłem we wrześniu i do dzisiaj pamięta skubana ;-) )

Także witamy i chyba wszyscy są ciekawi jak to dalej się rozwinie ten dział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...