Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Chyba jestem w szoku :))


Boeing732

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiscie :)

Ja oglądam sie za kazdą prawie Baska na miescie. Czasem az mi serce zabije :)). Np za E38. Ja tam jak Konrad zrobi nasze e23, bede z pewnoscia o nia dbac, o jej estetyke ma sie rozumiec, bo na rozkrecaniu silnika nie ma mowy.

Estetyka jest bardzo wazna. Oczywiscie w zadnym temacie nie mozna przesadzac...

W pracy na komputerze mam tapety bumek... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to MY Maxbimmerki mamy się rozkręcić. Więc moje drogie Panie jaki poważny temat wrzucamy na tapetę jako pierwszy

Powiem szczerze, że ja na bumach się nie znam tzn E30, 34,36 jeszcze rozpoznam, choć Mordulec wie, ile czasu mi to zajęło :D ale pojemność silnika itp to dla czarna magia, więc ja jestem za tym, abyśmy w tym dziale pogadały sobie o takich naszym babskich sprawach, może jakieś problemy, dylematy związane z posiadaniem mężczyzny- bmkowca ;) albo takie totalnie babskie, np jaki obecnie używamy krem do twarzy :lol: :lol: :lol: bo skoro Panowie mogą rozmawiać o autkach, pojemnościach, zawieszeniach itp, to my też możemy pogadać o przysłowiowych kremach :mrgreen:

To są takie moje noce rozważania, napiszcie Kobitki co o tym uważacie

Pozdrowionka dla wszystkich bmw_beer happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam sie za kazdą prawie Baska na miescie

Monia ja też :!: Czasem łapie się na tym, że patrze się na samochody i sama wyłapuje boskie znaczki BMW :wink: jak kiedyś w ogóle nie zauważałam tych samochód, tak teraz widzę je non stop :D

Czasem przejedzie takie piękne cudo, że aż dech zapiera .... czasem prowadzi to cudo "typowy posiadacz bmw" i aż patrzeć mi się na to cudo odechciewa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myśłicie, M10 czy M40 :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

M40 to czterocylindrowy, nowszy konstrukcyjnie model silnika niż M10, obydwa montowane w 3. M40 zastąpil gaznikowa 316 M10, i zostal uznany ponoc za prawie wyczynowca ;) Do tej pory jak widac ma wielbicieli. Ma jednak swoje slabe strony: na zimno jest troche glosny i dosyc wolno sie rozgrzewa i jakies tam inne sprawy techniczne .... Ponoc spokojnie daje rade 300 tys km bez remontu, ale trzeba o niego dbac, a jak widać nasi Maxbimmerowicze baaardzo dbają o swoje BMW, czasem lepiej niż o swoje Maxbimmerki...:)

Maltarn, czy zdalam egzamin..? :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Monia. Ja przed chwilą też wróciłam z pracy,upał daje się we znaki, dosłownie odmierzam dni do mojego urlopu, aby wyruszyć na wakacje i powylegiwać się na plaży :lol:

Ja niestety nie znam się tak dobrze na samochodach jak Monia, ale myślę, że najlepszy byłby M50 :P:P:P:P <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to MY Maxbimmerki mamy się rozkręcić. Więc moje drogie Panie jaki poważny temat wrzucamy na tapetę jako pierwszy

Powiem szczerze, że ja na bumach się nie znam tzn E30, 34,36 jeszcze rozpoznam, choć Mordulec wie, ile czasu mi to zajęło :D ale pojemność silnika itp to dla czarna magia, więc ja jestem za tym, abyśmy w tym dziale pogadały sobie o takich naszym babskich sprawach, może jakieś problemy, dylematy związane z posiadaniem mężczyzny- bmkowca ;) albo takie totalnie babskie, np jaki obecnie używamy krem do twarzy :lol: :lol: :lol: bo skoro Panowie mogą rozmawiać o autkach, pojemnościach, zawieszeniach itp, to my też możemy pogadać o przysłowiowych kremach :mrgreen:

To są takie moje noce rozważania, napiszcie Kobitki co o tym uważacie

Pozdrowionka dla wszystkich bmw_beer happy_bmw

Z tego co wiem to Maxbimmerki powstały po to, żebyśmy MY babki mogły sobie pogadać o wszystkim i o niczym. Więc bedziemy się tego trzymać.

A co do dzielenia się mężczyzną z BUNIĄ ... heh tylko my (Kobiety "Maxbimmerów") wiemy co to znaczy ;)

pozdriowionka dziewuszki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...