Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Rush jak Kevin pisze jak w jednym miejscu za długo będziesz polerował to wyjdzie soczewka :) ja robiłem pastą z tlenku ceru tylko wiertarką to szyba ładnie się oczyściła jakbyś miał szlifierkę z regulacją obrotów i ustawił max 600 obrotów i całą szybę powoli zrobił to było by cacy.Koszt tlenu ceru 100gram ok 15-20 z przesyłką dodajesz troszkę wody robi się pasta i jedziesz tylko w jednym miejscu za długo nie poleruj i jak zacznie pasta podsychać to rozpylaczem do kwiatków lekko psikaj na szybę i dalej.Ale trzeba czasu...Mi usunęło drobne ryski,głębsze po starych wycieraczkach nie do końca ale robiłem wiertarką a to kibel :) jakbym dorwał kontową szlifierkę z regulacją obrotów pewnie wyszłoby cacy.Żadnych soczewek nie zrobiłem a po całej operacji polecam umyć szybę i nałożyć niewidzialną wycieraczkę autoland i będziesz zadowolony :)

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze sie mozna dogadac. Kiedys przyjechal gosc z Olesnicy jak robilem AC w Liberty i mialem troche zdezak porysowany i nic sie nie czepial a i nawet zdjecie tak zrobil zeby widac nie bylo

wiesz są ludzie i są ... happy_bmw

mi trafiła się ta druga opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Skoro we Wrocławiu udało się taniej,to czemu nie w Warszawie,trzeba tylko odpwoiednio szukać,. Łatwo nie będzie ,ale próbowac można. Znajomy za podobną usługęw Poznaniu płacil już 80zł,więc jest różnica. Druga strona medalu jest taka,że lepiej zapłacić więcej i cieszyć się dobrą jakością,mieć pewnosć,że usługa została solidnie wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej e46 mam delikatne ryski - tak jakby ktoś bez płynu posmigał z wycieraczkami po pustyni albo po jakimś błotku.

Podjechałem dziś do NordGlass'u - miałem po prostu najbliżej.

Facet powiedział mi jasno - my tego nie robimy, i nawet gdyby to On by sie na to nie zdecydował.

Zapytałem więc o koszt nowej szyby z czujnikiem deszczu. Okazało się ze kwota wcale nie jest aż tak wygurowana.

Nową szybę wraz z wymianą wycenił na 580zł.

Prawde mówiąc spodziewałem się kwoty 3 razy wiekszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet potaniało. Ja jak wymieniałem 3 lata temu to cenili 800zł. W serwisie mój ubezpieczyciel zapłacił 3100 :)

I teraz pytanie skąd taka różnica w cenie??

Skoro prywatnie serwis woła nawet niech będzie te 800zł to jakim kutfa cudem faktura dla firmy ubezpieczeniowej idzie na 3 tysiace złotych???? lolollolollolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanie skąd taka różnica w cenie??

Skoro prywatnie serwis woła nawet niech będzie te 800zł to jakim kutfa cudem faktura dla firmy ubezpieczeniowej idzie na 3 tysiace złotych???? lolollolollolol

Na fakturze sama szyba coś koło 2100zł reszta to robocizna :) No i szyba nadal ze znaczkiem BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...