Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiedzialem gdzie wkleic ten temat wiec jade tutaj :) jechalem z Polkowic do Lubina ostatnio jak dosc mocno padalo, zaraz po tym jak wyjechalem zaczela troszke piszczec wycieraczka pasazera jak zamiatala po szybie, ze lalo i nie chcialem na dwupasie stawac to dojechalem tak do Lubina, na nastepny dzien zauwazylem ze w tym czasie koncowka wycieraczki porysowala szybe, zrobila takie polkole :/ czy ktos ma jakis pomysl na usuniecie tej rysy na szkle, jakas pasta czy cos...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taka ryse ale dosc gleboka, kupilem takie cos z allegro sprzedawane w strzykawkach za 5zl... z przekonaniem ze nic nieda.... polerowalem szybe ok 30min wg instrukcji i wszyskie drobne rysy zeszly szyba jak nowa ale niestety tej glebokiej nie ruszylo....

Wiec mimo wszystko polecam 5zl i gosc byl z Wroclawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na Allegro tlenek Ceru , oklej wszystko dookoła szyby dokładnie bo podczas polerowania ufajdasz całe auto , tlenek mieszasz z wodą aż będzie miał konsystencję żelu , potem pad na polerkę , żel na pada i polerujesz , szybko wysycha ale wystarczy psiknąć wodą i pracujesz dalej , potrzeba trochę cierpliwości i czasu ale usunie wszystkie ryski z szyby i nie będzie żadnych załamań światła ani efektu soczewki itp. itd.

Zasadniczo nie można nic popsuć podczas polerowania więc każdy sobie z tym poradzi , zapewniam że efekt nowej szyby powali Cię na łopatki , różnica jest ogromna i zadaje kłam wszystkim stwierdzeniom że nie da się wypolerować szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to podjedz do warsztatu zajmujacego sie szybami samochodowymi, oni Ci to powinni naprawic bez kupowania nowej szyby i innych rzeczy. Kumpel tez mial kiedys taki przypadek, podjechal tu u nas do kolesi i zrobili na fabryke, wszystko widac, ogolnie jest tak jakby tej rysy nigdy nie bylo :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rush wstaw nową szybę, będzie najlepszy efekt :)

pewnie tak by bylo ale jezeli da sie to zrobic dobrze to chce jak najtaniej :)

rush a nie masz ubezpieczonych szyb? bo jakbys mial to nie byloby problemu...

nie mam niestety :/

dzieki wszystkim za info, najpierw sprobuje podjechac do jakiegos zakladu ktory zajmuje sie szybami, moze tak jak Czecha kumplowi zrobia na igielke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w czasie deszczu będzie?

Szyba po polerce jest tłusta/ sliska jak karoseria samochodu po polerce i czy wtedy wysieraczki zrobią swoją robotę?

W irlandii sprzedawałem produkt który po spryskaniu szybki były sliskie, deszcz jak padał kropelki szybciutko spadały- BYŁA INFORMACJA ŻE PRZEDNIEJ SZYBY PSIKAĆ NIE MOŻNA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w czasie deszczu będzie?

Szyba po polerce jest tłusta/ sliska jak karoseria samochodu po polerce i czy wtedy wysieraczki zrobią swoją robotę?

W irlandii sprzedawałem produkt który po spryskaniu szybki były sliskie, deszcz jak padał kropelki szybciutko spadały- BYŁA INFORMACJA ŻE PRZEDNIEJ SZYBY PSIKAĆ NIE MOŻNA !!!

Przecież tak zwane "niewidzialne wycieraczki" są właśnie do tego aby wszystko ściekało bez użycia wycieraczek , ja zawsze robię sobie w ciężarówce takim preparatem i jestem bardzo zadowolony , nanotechnologia w służbie człowiekowi :)

http://allegro.pl/listing.php/search?string=niewidzialna+wycieraczka&sourceid=Mozilla-search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem gdzie wkleic ten temat wiec jade tutaj :) jechalem z Polkowic do Lubina ostatnio jak dosc mocno padalo, zaraz po tym jak wyjechalem zaczela troszke piszczec wycieraczka pasazera jak zamiatala po szybie, ze lalo i nie chcialem na dwupasie stawac to dojechalem tak do Lubina, na nastepny dzien zauwazylem ze w tym czasie koncowka wycieraczki porysowala szybe, zrobila takie polkole :/ czy ktos ma jakis pomysl na usuniecie tej rysy na szkle, jakas pasta czy cos...?

Zrobiło mi sie tak kiedyś w golfie,ale nie była to rysa tylko ślad po aluminium i po wymnianie wycieraczki sam znikł po kilku "ulewach".Może i u ciebie nie jest to wgłębienie tylko aluminium z wycieraczki zostało na szybie.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło mi sie tak kiedyś w golfie,ale nie była to rysa tylko ślad po aluminium i po wymnianie wycieraczki sam znikł po kilku "ulewach".Może i u ciebie nie jest to wgłębienie tylko aluminium z wycieraczki zostało na szybie.

w takim ukladzie powinno zejsc po jakiejs pascie polerskiej, sprobuje w wolnej chwili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zrobiło mi sie tak kiedyś w golfie,ale nie była to rysa tylko ślad po aluminium i po wymnianie wycieraczki sam znikł po kilku "ulewach".Może i u ciebie nie jest to wgłębienie tylko aluminium z wycieraczki zostało na szybie.

tak do wiadomosci innych - rzeczywiscie duza czesc tej rysy to bylo aluminium z wycieraczki, pasta tempo to starla i jest o niebo lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Zapraszam do sieci warsztatów NordGlass.

Dlaczego szybę warto wymienić w sieci serwisowej NordGlass?

W naszych filiach pracują najlepiej wyszkoleni i doświadczeni monterzy, dzięki czemu wymiana trwa średnio tylko ok. 1 h

Do montażu stosujemy wyłącznie sprawdzone i najwyższej jakości materiały chemiczne renomowanych firm i dzięki temu bezpieczny czas odjazdu samochodu po wykonanej usłudze jest najkrótszy w kraju

Serwis szyb samochodowych NordGlass to ogólnopolska sieć naprawy i wymiany szyb samochodowych, należąca do Grupy NordGlass - jednego z europejskich liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych.

Specjalizujemy się w naprawie szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i unikalnych rozwiązań oraz w montażu szyb do samochodów osobowych, dostawczych ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych. Z naszej sieci korzysta rocznie ponad 100 000 klientów, do których dyspozycji jesteśmy 6 dni w tygodniu i przez 312 dni w roku.

Nasz profesjonalizm i doświadczenie doceniło większość firm ubezpieczeniowych w Polsce rekomendując, na co dzień swoim klientom nasze usługi. Obsługujemy kompleksowo floty samochodowe i leasingowe.

Jesteśmy członkiem elitarnego europejskiego zrzeszenia liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych w Europie - The Automotive Glass Professionals.

NordGlass ma filie w całej Polsce. Ich adresy zamieszczone w linku poniżej:

NordGlass - Auto Szyby Samochodowe - montaż szyb, naprawa, wymiana - - Kontakt

Zapraszam też na nasza infolinię, która powinna udzielić wszelkich potrzebnych informacji (801-181-181)

Pozdrawiam!

__________________

Jacek Malec

eRzecznik NordGlass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...