Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

cyknij na Alle, ja za swojego Della dałem 350pln ze 4 lata temu, z 500Mhz procem i hula jak ta lala (hulał, bo jest w trakcie refresha - Junior wylał na niego jogurt :))

Nie baw się w H-P i inne Toshiby, czasem fejsy się z nimi kłócą mimo portu COM - północne i południowe mostki i chipsety to jakieś nieporozumienie, Dellowskie chipsety płyty głównej to Intele i działają ze wszystkimi fejsami - dlatego te lapty są troszkę droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Tech, Vag, VCDS - śmiga aż miło. W większości są to progi o bardzo ubogiej szacie graficznej i proca&RAM potrzebujesz tak naprawdę tylko do obsługi systemu. Jeżeli mocy brakuje a fejsa masz na COMie to stawiasz gołego 2000 i odpada Ci dodatkowo niestabilność XP... Tyle że ciężej się robi wtedy z fejsami na USB i ew wykorzystaniem kompa do Neta na WiFi (mała elastyczność 2k w temacie pracy sieciowej i sterów do USBka)

np. taki, żeby nie bujać z 15 calówką - dorzucasz dobre akku za 100-200 pln i maszyna jak ta lala

http://allegro.pl/dell-c400-pentium-3-1200mhz-512mb-20gb-i1610233539.html

Edytowane przez beaver79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ważne żeby było na UART 16550. No i nie baw sie w Toshiby - wczoraj próbowałem dziadostwo nie chodzi - też ma jakiś dziwny chipset płyty gł.

postaram się coś Ci dzisiaj znaleźć w ramach przykładu. Zależy Ci na Akku, czy masz garaż/przetwornice? bo będzie taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec jest to jakas ACTINA, 800 MHz 14", trzebaby tylko przeinstalować XP, posiada licencje na Millenium USB i COM, wyjscie TV, IrDA, PCMCIA, FDD, CD-ROm, kabel zasilający wlutowany jest na stałe gdyż gniazdo sie rozleciało, w zestawie torba, jakis interfejs z Viakena i kable do niego

ciezko mi to wycenic,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...