Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Malo nas i nic sie nie dzieje...


Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie parenascie postow chlopakow, to by prawie tu nic nie bylo.

A jestem za tym, żeby jednak pogadac dosyc rzeczowo o wizji kobiety o bmw. O jakis pomyslach moze itp.

Nie wiem, nie wiem... czuje sie toche osamotniona..:( Moglabym pisac sama do siebie... pewnie tak będzie.

Chcialabym mieć wlasne bmw, u mnie na osiedlu jezdzi taka nowiutka M6, nie moge uklon_bmw :wink: , kolana mi sie uginaja, a glowa sama obraca. Konrad rozpoznaje silnik dwie ulice dalej....

1144351736_z3180194G.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mało nas i ....."

Muszę się poskarżyć heheh...........

Jeżeli mieszka się pod jednym dachem z takim "maniakiem"(w dobrym znaczeniu tego słowa) to niestety trudno dopchać się do komputera i być choć troszkę aktywną :( Ale to niedługo się zmieni :mrgreen: niech tylko Piotr podłączy neta pod drugi komputerek :P

Mam nadzieję,że zobaczymy się na spocie i nad wodą, jak przystało na pasażerki, wypijemy po małym piwku.

Katarzyłko! Liczymy na Ciebie! :D

Pola na Ciebie też! :D

A może inne KOBITKI dołączą do nas :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Monika :D Właśnie wróciłam z tyrki i czytam sobie dla relaksu i co tu widzę:jakieś smuteczki :(

Ja mam swoje BMW E30 i co z tego :roll: jak mąż wyrzucił mi kata hałasuje jak WRC i wszyscy miejscowi aborygeni się oglądają.Szkoda, że nie za mną :twisted:

Beatka, a ja sie nie domyslilam ze Beatka to ta Beatka..:) Myslalam, ze to ktos inny... :oops:

Dobrze, to wirtualne poznanie mamy juz za sobą bmw_beer

U mnie dzis wyczaiłam to piekne M6 :), dwa bloki dalej, dokladnie takie jak na zdjeciu.

3 razy spacerowalam kolo niego jak nawiedzona... :D , alez ona mi sie podoba.

61090.jpg

titul_bmw_m6_41d905119f8d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

Niestety, ja nie przepadam za tymi nowymi modelami BMW :? sorki :wink:

Mój ideał autka to E30 i może jeszcze jeszcze dwa modele w "tym zakresie wiekowym" :D

Wszystko, powyżej moim skromnym zdaniem,nie trzyma stylu rozpowszechnionego np.przez E30.Za dożo zmian w kierunku nowoczesności, :cry:

Nie zabłysnę znajomością modeli, ale odkąd pamiętam, BMW to E30 właśnie <bmw_3>

Moje serducho mocniej bije na widok tego i tylko tego modelu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczynki <bmw_2> happy_bmw

Właśnie wróciliśmy z Mordulcem z wakacji, było superaśnie happy_bmw happy_bmw po drodze widzieliśmy bardzo fajne beemki, najwięcej było E39, E46, E30 było naprawdę mało,chociaż przed samym wejściem na plaze stała E30 cabrio (bardzo ładnie wygladała) jak wracaliśmy to wciagała nas taka piekna, czarna beemwica, z tego co pamiętam to była to 7 z 5 l silnikiem (nic więcej nie pamiętam, a na modelach się nie znam :P), może Mordulec mi przypomni to napisze, ale byla piekna, choć przemkneła koło nas baaardzo szybko, to zwróciła moja uwage....

Szczerze mówiąc, gdy będę już wybierała samochód dla siebie, to jeżeli będę wybierać w beemkach, to chciałabym, aby było to E34. Ten samóchód dla mnie ma klasę i myslę, że jazad nim sprawiłaby mi radość <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1> :lol:

Pozdrawiam bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

Niestety, ja nie przepadam za tymi nowymi modelami BMW :? sorki :wink:

Mój ideał autka to E30 i może jeszcze jeszcze dwa modele w "tym zakresie wiekowym" :D

Wszystko, powyżej moim skromnym zdaniem,nie trzyma stylu rozpowszechnionego np.przez E30.Za dożo zmian w kierunku nowoczesności, :cry:

Nie zabłysnę znajomością modeli, ale odkąd pamiętam, BMW to E30 właśnie <bmw_3>

Oczywiscie, ja to szanuje:). Mnie tez sie podoba e30, kiedys mielismy takie 325, bardzo przyjemnie sie jezdzilo.

Ale co do nowych - sa takie, ze nogi mi sie uginają :). Ale podobnie, jak tobie nie wszystkie modele mi sie podobaja. Akurat najmniej podobają mi sie starsze 5-ki.

A co bys powiedziala na taki model - E-38? Olejus ma zielona, musze go podkusic przy okazji, zeby mnie troche przewiozl... Tylko nie mow, ze nie robi wrazenia.... :P

3.JPG

Czesc Paula,

pewnie zmienilas karnacje.... na afrykanska :). Mama cie poznala? hahaha....

Tylko pozazdroscic wam takiego wypadu, my sie ostatnim weekendem relaksowalismy nad Bajkalem w Kamiencu Wroc. Bylo prawie jak nad morzem... :mrgreen:

Jedziecie dziewczyny do Chrzastawy w niedziele na X spot :?:

Pani Moniko proszę nie pisać postów jeden po drugim, edytujemy swojego posta i dopisujemy dalej, polecam porady męża - moderator bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Paula,

pewnie zmienilas karnacje.... na afrykanska . Mama cie poznala? hahaha....

Czesc Monia,

pogodę mieliśmy super, więc chcąc nie chcąc trzeba było się opalić :P w domu przyzwyczajeni są do mojej karnacji, więc moja opalenizna nie zrobiła na nich wrażenia :lol: happy_bmw

Jedziecie dziewczyny do Chrzastawy w niedziele na X spot

Ja nie wiem czy będziemy, czas pokaże :D

Pozdrawiam <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,puk,puk...........niech coś sie zacznie dziać :mrgreen:

A może jakieś wrażenia z X spotu?Dla mnie było zajefajnie,jak to teraz się mówi :D

(Chociaż wyglądamy na zdjęciu zbiorowym jak "komisja kwalifikacyjna :lol: )

Taaa... ostatnio wracam z pracy 19-20. Nawet malym palcem nie chce mi sie ruszyc. Oczy mi sie zamykaja, a na komputer nie chce juz patrzec (9 godz. w pracy non stop :( )

A co do komisji...heheh ... to sie zgadza. Niezle co.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Beatka <bmw_2>

Mnie osobiście nie było, ale sądząc po postach, zdjęciach :lol: było super :D <bmw_3> . Pozdrawiam bmw_beer

Paulina tylko prosze bądz napewno! :twisted:

P.s. Panie Moderatorze, tylko niech mi Pan nie pisze, ze dwa posty za koleja to zle, bo sie zdenerwuje! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł dziewczynki :D

Na następnym spocie na pewno będę, bo w końcu Maxbimmerki muszą trzymać się razem :P

Monika!

Pojedziemy,zwiąrzemy i przywieziemy

Komplecik musi być

I kolejny argument aby koniecznie pojawić się na spocie, gdyż zdecydowanie wolę pojawić się dobrowolnie aniżeli być przywieziona przywiązaną happy_bmw happy_bmw happy_bmw

Także nie mam innego wyjścia :mrgreen:

(Chociaż wyglądamy na zdjęciu zbiorowym jak "komisja kwalifikacyjna )

Sczerze powiem, że życzyłabym sobie i innym takiej komisji kwalifikacyjnej :lol: :lol: :lol: bmw_beer

Pozdrawiam. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...