Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Malo nas i nic sie nie dzieje...


Monika

Rekomendowane odpowiedzi

nioo Zapraszam na spota napewno bedziesz miala świetne wrażenia!! :mrgreen: HEHE.. sam Cie zapraszam a sam nie byłem jeszcze na żadnym bo od nie dawna jestem .. a na spoty nie jeżdze bo brak czasu :(

toja sie przylazce bo juz od rok umam przyjechac na spota i jakos mi nie wychodzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiadasz wrazenia napewno mam jak moj chlopak czasem driftuje w ciasnych uliczkach wtedy mam wrazenia a tu moge miec bardzo mile wspomnienia i poznac super ludzi.hehe moze tym razem CI sie uda wpasc poznamy sie,porozmawiamy.pozdrawiam <bmw_1> bmw_beer

W takim razie życzę wiele bardzo miłych wspomnień :wink: <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Kocham samochody, motoryzacja to moja największa pasja.

Uwielbiam rajdy, wyścigi, zloty, spoty- to jest to, co mnie kręci najbardziej. Niestety w tej dziedzinie jest bardzo mało kobiet- przyjęlo się że to typowo męskie hobby- trzeba łamać stereotypy! Jeżdzę na rajdy, wyścigi, sprinty, zloty, spoty, nielegalki, ciekawi mnie mechanika samochodowa- czasu poświęconego takim sprawom nie uważam za straconego- niby nic, a radocha. BMW- mocna gwardia, bo Bandyci Mają Władzę <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!!!Nos do góry.Nie liczy sie ilośc, ale jakość:)Może nas i mało, ale za to jakie z nas babki:)Ja jezdzę swoim 740iL i jestem bardzo zadowolona, a w razie kłopotów jak mi się pojawia jakiś dziwny niemiecki komunikat(tfu, tfu, tfu odpukać), to składam rece i wołam Matko Boska Beemkowska !!!!:)Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
"Mało nas i ....."

Muszę się poskarżyć heheh...........

Jeżeli mieszka się pod jednym dachem z takim "maniakiem"(w dobrym znaczeniu tego słowa) to niestety trudno dopchać się do komputera i być choć troszkę aktywną :( Ale to niedługo się zmieni :mrgreen: niech tylko Piotr podłączy neta pod drugi komputerek :P

Mam nadzieję,że zobaczymy się na spocie i nad wodą, jak przystało na pasażerki, wypijemy po małym piwku.

Katarzyłko! Liczymy na Ciebie! :D

Pola na Ciebie też! :D

A może inne KOBITKI dołączą do nas :?:

chyba drugi komputerek już hula!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...