Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co sądzicie o tej instalacji Do E30 M40


patryk konin

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

ostatnio w necie znalazłem sekwencje za 300zł we wsi koło mnie

http://moto.allegro.pl/instalacja-sekwencyjna-stargas-polaris-sekwencja-i1672219245.html

mam zamiar ją wsadzic do swojego Kancika jak by ktoś mógł żucić okiem czy na zjdęciu wszystko jest

i co sądzicie o montażu na "lewo"

jaką butle polecacie do E30 malutki bojlerek czy w zapas i dojazdówka albo szpraj

ogulnie mile widziane spostrzeżenia z uzytkowanie LPG w E30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lewo?Do przeglądów będziesz zdejmował?A co jak trafisz na szczegółową kontrolę policyjną?

Bez regulacji będziesz smrodził za sobą bo jechać to to nie będzie.

Jeśli masz za 300 pln instalkę to daj to gazerowi niech to zamontuje i ureguluje.I tak wyjdziesz na swoje a będzie to miało ręce i nogi.

"Nypelki" masz do zakręcania i łączenia miedzi?

Sterownik może nie mieć wielu dobrych funkcji korekt.

Weź pod uwagę 5 lat ze średnim przebiegiem na lpg rzędu 20000km/rok to nie inaczej jak 100000km a dla wielu typów wtryskiwaczy to już kres.Reduktor pewnie zadżumiony i bliski regeneracji.

Bez butli?-to w takim razie 300pln to za drogo:)

Nie jaraj fajek w aucie bo coś mi sie wydaje że szykujesz sie nie na montaż a na "ulep"lpg bez względu na bezpieczeństwo.

Edytowane przez Dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy prawidłowym montażu,wyregulowaniu to całkiem bespieczny układ zasilania w paliwo.Momentami nawet lepiej zabespieczony niż układ Pb w razie kolizji i wypadku.

Nie mniej widziałem już numery w których miedź poprowadzona jest pod wahaczami,w otworze na wał w wózku tylnego zawieszenia,i butle zamiast koła montowaną na budowlaną piankę do uszczelniania,gołe-nieodizolowane przewody miedziane w bagażniku.A potem płacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...