Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak poprzednicy pisali, za 3,5 nie licz na wiele. Tutaj masz cus, jest troche roboty przy niej ale co przyciaga - mozliwe ze autentyczny przebieg i napisane jest jasno co trzeba w niej porobic, bo nie licz ze za taka kwote kupisz cos w co nie trzeba bedzie wladowac na dzien dobry..

http://moto.allegro.pl/sprzedam-bmw-e30-320i-i1854883684.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu kumpel miał do pogonienia E30 w turasie po swapie z M20B25 na M30B35 ze szperą 25%, w elektryce, 93r, za 4tysie! Jedynie gotowała się, bo nie miała wiatraka, trzeba było zamontowac elektryczny, trochę podniszczona wewnątrz, ale lakierowana cała z zewnątrz i na stalówkach. Gleba -60/-40, więc jest mozliwe znalezienie czegoś takiego. Ja nie chciałem jej brać, bo jak miałaby stać kilka lat i czekac na mnie to bez sensu, a poza tym nie wiedziałem że E30 będa się tak trzymać cenowo. Z tego co wiem to nawet nigdzie się nie ogłaszał, ludzie samo pytali czy do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk - wiem, że okazje się zdarzają, bo sam znam gościa, który za 6k kupił zadbane 328 coupe, a do zrobienia była tylko skrzynia biegów. Ale szansa trafienia takiej okazji to porównywalna jest do wygranej w totka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Napisał Zielony93 Zobacz post miałem e30 1.6 m40 ale nie wytrzymał eksploatacji To jakaś podpierducha .... pierwsze auto .... miałem E30 .... kolejny dziwny temat

Pewnie był w spół właścicielem np z Tatą :D a teraz chce byc sam sobie właścicielem hheheh Mordulec nic tobie nie umknie :::::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może chłopak postanowił jeszcze przed zdaniem prawka poświrowac na nielegalu bez prawka i zakatował biedną e30 :D jezeli nie wytrzymała eksploatacji to nie wiem czy oplaca mu sie kupowac jakies auto bo z tego co wiem to e30 to jedne z najbardzaiej wytrzymałych i ciezkich do skatowania aut a ten chłopak ma talent i pokazał ze jednak sie da xD wiec niech zbiera lepiej na e36 m3 to bez katowania jej bedzie palil laka i swirował :P lub zanim na nią uzbiera to mu juz przejdzie katowanie Biednych beemek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Znalazłem takie coś :

http://motoallegro.pl/bmw-325-m-packiet-210-ps-tuning-i1855978134.html

Może ci się spodoba.

!!!!!!!! W tym roku byłem na wakacjach w białym dunajcu i z młodą co szlismy sie przejsc smialismy sie z tej e36 !! gość chyba ja czyms zalał bo codziennie od rana do nocy stala pootowierana jak by sie suszyła :D - jak by ktos chcial zobaczyc wiem dokładnie gdzie mieszka :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...