Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie!

Pytanko. Szykujemy w rodzinie strzepe na prezent, i padlo na konsole do gry. Ja jedynie moge sie wypowiedziec na temat XBOXa. I zdanie jest srednie. Mialem dwa - i dwa mi sie pozypalo. W pierwszej po roku pojawil sie ring of death, czyli przycisk zaczal swiecic na czerwono i na tym sie skonczylo jego zycie. W drugie, po poltora roku ma problemy zeby plyty odczytac. Czy PSP jest tak samo upierdliwe? Czy moze ja mialem pecha do xboxa i wasze sprawuja sie bezproblemowo?

Ogolnie szukam konsoli ktora by dzielnie sluzyla i sie nie psula. Co polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam, ale mój kumpel od lat siedzi w konsolach i jest to od zawsze Playstation. Miał I później II teraz od premiery śmiga na III (ma już drugą) i mówi,że na x by nie zamienił, a więc ja gdybym miał kupować to byłaby to trójeczka z kontrolerem ruchu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że większość ma PS no to ja inaczej ja mam Xboxa i mam go już prawie 3 lata i mi śmiga może trafiałeś zawsze na jakiegoś felernego (ja mam Xbox360 Elite) i z tego co też wiem ten nowy Xbox co wyszedł to jest bajka ja polecam Xboxa a co zrobisz to twoja decyzja aa no i na X-a masz tańsze gry różni się od PS tym że nie ma BluRay'a a tak to wszystko identyko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem PSX, poczym przez parę lat nic.

Kilka lat temu kolega kupił X-Boxa. Nie za długo pogałem na tej konsoli, bo wszyscy zaczęli grać w Gitar Hero, a mnie to nie kręci. Konsola podonie jak u Woza po niedługim czasie padła :(

W zeszłe wakacje brat wyjechał do Irlandii i tam kupił X-Boxa Elite. Po powrocie miałem okazję kilka razy na tym pograć, ale nie przekonały mnie pady (jak dla mnie niewygodne i i mało precyzyjne). Jest kilka fajnych gier, ale jak dla mnie niestety pad przekreśla tę konsolę - choć Kinekt może ja uratować).

Po wakacjach sam kupiłem Playstation 3 (głównie po to by pograć w Gran Turismo 5). Pad taki jak w poprzednich konsolach, dostęp do Playstation Store, do sieci PSN, gry online za free, Bluray. Od lutego dostałem Playstation Move i kilka gier pod kontroler ruchu. Mam ją ponad rok i jak do tej pory jestem super zadowolony.

PSP z kolei to fajna alternatywa gdy gdzieś wyjeżdzamy - taki bajer na podróż, na nude :)

Co do wyboru - trudny wybór, ale wydaje mi się, że kieruj się przede wszystkim grami. Ja chciałem GT, więc dla mnie oczywistym wyborem był PS3. Moje rodzeństwo gra w Gitar Hero - więc dla nich nie ma znaczenia sprzęt, ale gry na X-a są tańsze (no i możesz go bez problemu przerobić, choć PS3 podono też). Na obu konsolach pograsz w zaj... gry, na obu możesz pograć online. Na X-a masz Kinekt, który w tej chwili bije wszystkie inne kontrolery ruchu na głowe, ale musisz mieć dla niego miejsce (słyszałem, że najlepiej do 5m przed kamerkami), na PS masz tylko kontroler ruchu.

Można też kupić obie konsole (tak jak moja siostra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...