Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


przebieg ponad 200tyś.


Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze nie spytalem ile taka bima 1.6 albo 1.8 spali ??

Moja bumcia pali w granicach 9 -10 L w mieście, a na trasie stale 7 L (jeszcze mniej przy jeździe 90-110 km/h)

może to bedzie głupie pytanie ale czym sie różni zwykła instalacja LPG od tej z sekwencją??

Szczegółów Ci nie opowiem bo jeszcze tego nie opanowałem <bmw_3>

Ale na zwykłej instalacji tracisz troszke z mocy i zdarzają się tzw. "strzały" <bmw_4>

Na sekwencji nie zakłócony jest obieg powietrza w kolektorze i nigdy strzału nie zaznałem :D

Aha - no i ekonomika - na sekwencji pali mi tyle samo LPG co bezołowiowej. bmw_beer Przy zwykłej prostej instalacji na pewno spali Ci z 30% wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzyko jest duz ja kupilem bume z przebiegiem 215 tys a nie wiadomo czy nie bylo krecone i powim ci ze niewazne czy to bmw czy co innego stare auto to stare auto pluje sobie w brode bo zrobilem nim 15 tys km i wymienilem miesiac temu kompletne sprzeglo 1000zl a teraz chcialem wymienic popychacze i okazalo wie ze do wymiany jest walek rozrzadu popychacze dzwigienki i pierscienie na tlokach bog wie ile zaplace i ty tez musisz si z tym liczyc stare to jest dobre wino i skrzypce chociaz powiem ci ze bylem na tych starych popychaczach nad morzem 1400 km w obie strony i dojechalem bez problemu ale wlasnie po przyjezdzie zaczelo mi auto przygasac ja mu gaz a on traci moc i stad ta cala afera jak masz mozliwosc kup auto w miare nowe i nie kupuj 1.6 bo to straszny mul najlepsze sa1.8 w isie coupe albo 2.0 a spalanie w okolicy 9 litrow do 10 nie ma tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzyko jest duz ja kupilem bume z przebiegiem 215 tys a nie wiadomo czy nie bylo krecone i powim ci ze niewazne czy to bmw czy co innego stare auto to stare auto pluje sobie w brode bo zrobilem nim 15 tys km i wymienilem miesiac temu kompletne sprzeglo 1000zl a teraz chcialem wymienic popychacze i okazalo wie ze do wymiany jest walek rozrzadu popychacze dzwigienki i pierscienie na tlokach bog wie ile zaplace i ty tez musisz si z tym liczyc stare to jest dobre wino i skrzypce chociaz powiem ci ze bylem na tych starych popychaczach nad morzem 1400 km w obie strony i dojechalem bez problemu ale wlasnie po przyjezdzie zaczelo mi auto przygasac ja mu gaz a on traci moc i stad ta cala afera jak masz mozliwosc kup auto w miare nowe i nie kupuj 1.6 bo to straszny mul najlepsze sa1.8 w isie coupe albo 2.0 a spalanie w okolicy 9 litrow do 10 nie ma tragedii

To chyba taniej bys silnik ze skrzynia wytargał z jakiegos rozbitka , niz robic takie

remonty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak mam silnik praktycznie po wymianie wszystkiego a tak myslalem nad jakims 2.0 24V ale zas kupic zajechany? bo praktycznie wszystkie bmki maja cofane liczniki teraz to juz wiem po sobie :)

skad jestes pewny ze wszystkie beemki maja cofane liczniki, w FAKCIE przeczytales ??

kupiles parcha to z nim walczysz, niektorzy kupili w dobrym stanie i w takim je utrzymuja

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze KAZDA ale 90 % i nigdy nie kupilbym bmki krajowej, a niedajboze z allegro oczywiscie ze sa w dobrym stanie ale albo na zachodzie :D albo krzycza sobie za taka bmke kilka klockow wiecej a co do mojej to powymieniane co tzeba wydalem kupe kasy ale nie zamierzam jej sprzedawac bo ja po prostu kocham ale kazdy wie jak polacy potrafia ciulac na autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze KAZDA ale 90 % i nigdy nie kupilbym bmki krajowej, a niedajboze z allegro oczywiscie ze sa w dobrym stanie ale albo na zachodzie :D albo krzycza sobie za taka bmke kilka klockow wiecej a co do mojej to powymieniane co tzeba wydalem kupe kasy ale nie zamierzam jej sprzedawac bo ja po prostu kocham ale kazdy wie jak polacy potrafia ciulac na autach

Myslisz ze w niemcowie nie krecą liczników ?? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem sie zdazy ale dla nich to nieoplacalne oni chca sie pozbyc tego szrotu zeby ulic nie zasmiecac a polcy jada tam i lykaja co sie da jakies stare pukniete fury bo zobacza klime skore remonntuja w TANIM warsztacie i mysla ze sa najwazniejsi na swiecie albo kreca takie auta sprzedaja zajechane albo jako bezwypadkowe polacy sa zdolni potrafia z 7 aut zlozyc 1 i sprzedac jako bezwypadkowe :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem sie zdazy ale dla nich to nieoplacalne oni chca sie pozbyc tego szrotu zeby ulic nie zasmiecac a polcy jada tam i lykaja co sie da jakies stare pukniete fury bo zobacza klime skore remonntuja w TANIM warsztacie i mysla ze sa najwazniejsi na swiecie albo kreca takie auta sprzedaja zajechane albo jako bezwypadkowe polacy sa zdolni potrafia z 7 aut zlozyc 1 i sprzedac jako bezwypadkowe :D:D:D

troche ci sie pokrecilo tak jak opisales to robia ukraincy ostatnio jechalem za 5 lawetami na 6-8 aut kazda, oni wpadaja na autohasue i biora jak leci, co do niemcowni to nie znajdziesz raczej placu na ktorym znajdziesz sprzedajacego niemca, tam stoi juz turek i jedyne co oryginalne tam znajdziesz t omoze kebab albo gyros

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przebiegiem jest bardzo różnie. I ja osobiście nigdy nie uwierze, że jeźził starszy Pan i auto ma 100 tys a jest z początku lat 90 tych. Długo się zastanawiałem zanim zdecydowałem się na BMW. Czytałem dużo stron klubowych a przede wszystkim forum i problemy techniczne. Później etap długich poszukiwań, wyjazdy po Polsce i brak zakpupu. W końcu sprowadził mi znajomy auto z Holandii, przebieg w dniu zakupu 220 tys plus droga jaka jest z Holandii do centralenj Polski. Czy ten przebieg jest aktualny hmmm tego już nikt nie wie.

Auto wyszukał znajomy. W środku jest nie zniszczone, nic nie pouruwane i siedzenia nie są wytarte. Podwozie nie jest porysowane, ani pogięte żadne elementy. Silnik pracuje równo i odpala bez problemu. Wymieniłem olej na półsyntetyczny (nie wiem jaki dokładnie był poprzednio) i dochodzi już czas wymaniany a na bagnecie nie ma ubytków.

Do czego ten cały wówód, a mianowicie do tego, że kupno BMW to loteria. Auto w Polsce ma duże prawdopodobieństwo, że jest nieźle wymęczone, z zagranicy może ułamek mniej.

Trzeba sie z tym liczyć, że można przegrać.

A może wpływa na to, że BEMka sie nie psuje ma to, że nie ma i nie będzie miała gazu i nie wciskam hamulca i nie pale kapcia.

jeżdzę już nią prawie rok i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...