Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jaki kolor beemki ?


VenoM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam pytanie: Jaki kolor uwazacie za najodpowiedniejszy do BMW ?

Ewentualnie jaki pasuje do ktorego modelu ?

Pytam przede wszystkim z ciekawosci, a poza tym w najblizszym czasie moja E-30stka bedzie miala nowy lakier ... i prawde mowiac mam cholerny dylemat w zwiazku z kolorem :?

Moim zdaniem najlepsze kolorki dla bejcy to czarny, srebrny lub niebieski (tez z M-ki).

A jak uwazaja szanowni koledzy ?

Pozdrawiam

Venom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !!!

Mnie od zawsze podobał się czerwony (org. Brillantrot) na E30 :) ale ostatnio na jakimś zdjeciu zobaczyłem 4 furtkową E30 w ciemnozielonym metaliku (org. Malachitgrun Metalic) do tego czarna listwa i nerka , prezentował się super :) Czarny też fajnie wygląda , ale do tego potrzeba naprawde dobrego lakiernika bo ciężko połozyć ten lakier tak aby auto nie wyglądało potem jak kupa :? Srebrny fajnie wygląda , ale na rekinie E21 , niebieski nie za bardzo

ale oczywiście to tylko moje zdanie :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie srebrny jest najbardziej oryginalny. Ja także planuję w najbliższym czasie rzucić nową szatę na moje e21. Będzie to srebrny albo czarny. Jeszcze sie zastanowie. Nie wiem jak inni myslą ale to kwestia gustu.

:wink: Pozdro. Max e21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elllooo :D Ja jezdze sniznobiala e-30-stka.Kazdy ma swoj gust oczywiscie...Ja uwazam,ze wyglada super!Jest obnizona na alumkach "gwiazdkach",szerokicch lackach.Poza tym mam przyciemnione szybki,a w srodku niebieskie wykonczenie...SUPER!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

jest jeden kolor zielony w którym E39 wyglada prześlicznie! E38 zresztą też, to oryginalny kolor z palety BMW, nie znam nazwy dla mnie jest rewelacyjny, uważam że do E30 byłby bardzo fajny.(Mordulec moze ty wiesz jaki to odcień chodzi o tą E39 spod mojego domu :) )

Jakbym miał E30 to albo taki czarny jak pokazał Olejus, zielony o którym mówie, lub czerwień.

Ale pomaluj na taki jak tobie się podoba a nie komuś! TO ty bedzies zjezdizł tym autem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem czarną ale kupiłem srebrną i mnie ten kolor troszkę

irytował przez pewnien czas -- ale przy kupnie zależało mi głównie

na sprawności mechanicznej a nie kolorze.

Mimo że nadal podobają mi się ciemne Siódemki - czarne i wiśniowe

to gdybym kupował, znowu wybrałbym srebrną 8)

http://img68.imageshack.us/my.php?image=e32750il92a5mc.jpg

Szczerze powiem że E-30 mi się podoba w każdym kolorze,

ale chyba najbardziej biała i srebrna.

W białej wg. mnie lepiej widac szczegóły - na przykładzie M3:

http://img68.imageshack.us/my.php?image=e30m385ra6aj.jpg

http://img111.imageshack.us/my.php?image=e30m387ra1xs.jpg

http://img111.imageshack.us/my.php?image=m3e30i7jb.jpg

http://img138.imageshack.us/my.php?image=m3e30k3zn.jpg

Najbardziej obleśnie wylądają żółte - głownie widuję E-36 :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Moim zdaniem czarna buma to czarna buma <bmw_1> schwarz 2 jak ktos juz wczesniej

napisał faktycznie oddaje głebie czarnego koloru , diamantschwarz tez fajnie wyglada

tyle ze wpada juz troche w taki grafit/brąz ciezko to do konca okreslic .

Z innych kolorów to fajnie wyglada również srebrna chyba DelfinGrauMetalic jesli dobrze

pamietam podobnie jak czerwona i ten kolorek srebrny wpadajacy w błekit taki

jak ma Kosa ale nie pamietam teraz nazwy :wink: No i jestem tez zadowolony z tego

kolorku co mam u siebie znaczy sie Calypsorot metalic , dosc mało takich jezdzi beemek

po miescie a prezentuje sie dosc ładnie wieczorem wpada w czerń z domieszką

czerwieni a w słoneczny dzien bardzo fajnie sie mieni inntensywnym wisniowym kolorem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeden kolor zielony w którym E39 wyglada prześlicznie! E38 zresztą też, to oryginalny kolor z palety BMW, nie znam nazwy dla mnie jest rewelacyjny, uważam że do E30 byłby bardzo fajny.(Mordulec moze ty wiesz jaki to odcień chodzi o tą E39 spod mojego domu :) )

Jakbym miał E30 to albo taki czarny jak pokazał Olejus, zielony o którym mówie, lub czerwień.

Ale pomaluj na taki jak tobie się podoba a nie komuś! TO ty bedzies zjezdizł tym autem :)

moze taki?

ciemna zielen z drobinkami, nie wiem w sumie co to za lakier, moze metalik albo perla

bmka.jpg

bmka2.jpg

czarny w bmw jest fajny, to fakt, ale troche oklepany

no i moze sie zle kojarzyc szczegolnie w e38 :)

mi sie spodobala zielona, inna niz wszystkie, jasna skora

(szyby sa jakby zielone), moze rzeczywiscie sa zielone albo odbijaja sie tak od lakieru

jeszcze fajne sa srebrne, ale musza byc z pakietem m-technic zeby progi tez byly srebrne

no i ciemno niebieskie tez sa niczego sobie

raz moja dziewczyna widziala szampanska e38, nigdy nie widzialem takiego koloru ale podobno swietnie wygladala e38 w tym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin widze ze mamy zielone E38. Twoja z daleka wygląda jak czarna gdyż często Cię widze koło polibudy.

Ja nie ukrywam że moja zieleń mnie wkur.... i dlatego muszę ją odmienić.

Toteż wybrałem Schwarz II kolor którego nie było w tym modelu bo muszę przyznać , że czerń dobrana przez BMW w E38 nie jest sympatyczna.

Co do szampańskiej E38 to widzę ją często na mieście , ten kolor dodaje jej mięśni wydaje się taka wielka, tylko gość powinien wymienić tylne światła na brylanciki/kryształki i będzie pełen kozak.

Podobnie jak Ty stwierdzam że ciemna basia i jasna skóra oddaje pełen luksus tego auta.

Tutaj dla porównania E39 we wszystkich fabrycznych kolorach:

http://bmw.bazzi.biz/farben_aussen.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...