Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Stała się bardzo przykra sprawa .... Renia z Grupy Zachód dostała wylewu krwi do mózgu i jest w dość poważnym stanie ....

Taką informację dostałem od Krzyśka z Grupy Zachód ....

Z przykrością informuję, że nasza przyjaciółka Renata Pałczyńska narzeczona Krzysztofa

Szajberskiego Prezesa FM BMW GZ na skutek pęknięcia tętniaka doznała wylewu krwi do

mózgu i w stanie bardzo ciężkim trafiła do kliniki Neurochirurgicznej w Poznaniu przy ul.

Przybyszewskiego ,gdzie przez kilkanaście dni przebywała na Oddziale K1 Intensywnej Terapii w stanie śpiączki

farmakologicznej.Ponieważ przy obecnym stanie zdrowia nie ma możliwości przeprowadzenia zabiegu operacyjnego , ciężko chora zostanie przewieziona do Szpitala w Lesznie w celu rehabilitacji i przygotowania do zabiegu którego termin lekarze z Kliniki w

Poznaniu wyznaczyli na dzień 16 marca br.

Przekładając powyższe proszę serdecznie o wsparcie finansowe

Tu proszę podać num konta

w tytule proszę zaznaczyć dla Reni

Każda nawet najmniejsza kwota zostanie natychmiast przekazana najbliższym Renatki na

konieczną rehabilitację (logopeda , psycholog , fizykoterapeuta ), codzienny dojazd z Rawicza gdzie mieszkają w celu kontaktu z personelem medycznym oraz odwiedzin chorej , bo obecność najbliższych jest najlepszym lekarstwem na poprawę

stanu zdrowia ciężko chorej osoby.

Trzeba mieć nadzieję , że nadejdzie dzień w którym Renatka będzie mogła sama podziękować Wam za okazane serce bo

" Nadzieja umiera ostatnia "

[ATTACH=CONFIG]18002[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18003[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]18004[/ATTACH]

Wiem , że na forumowiczów Maxbimmer'a można liczyć w każdej sytuacji , wielokrotnie to już udowodniliście podczas różnych zbiórek pieniędzy w wyjątkowych sytuacjach , więc zachęcam w miarę możliwości do wpłat na konto .... wiadomo nikt z nas nie jest synem króla nafty ale w tej sytuacji każda złotówka jest na wagę złota :!:

Poniżej jest numer konta do Krzyśka z GZ-tu ...

Krzysztof Szajberski

BS Wschowa

86 8669 0001 0027 7822 3000 0001

W tytule przelewu wpiszcie "Maxbimmer - Dla Reni"

Z góry WIELKIE DZIĘKI za każdą kwotę

Mordulec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja by zrobic przelew z BZWBK muszę miec jeszcze adres odbiorcy. Jak można podaj te dane.

Faktycznie , nie zauważyłem że nie ma adresu .... dzwoniłem do Krzyśka właśnie i ma mi podać dokładne namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam już pełne dane do wpłat :

Poniżej jest numer konta do Krzyśka z GZ-tu ...

Krzysztof Szajberski

ul.Wojska Polskiego 12/1

63-900 Rawicz

BS Wschowa

86 8669 0001 0027 7822 3000 0001

W tytule przelewu wpiszcie "Maxbimmer - Dla Reni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała się bardzo przykra sprawa .... Renia z Grupy Zachód dostała wylewu krwi do mózgu i jest w dość poważnym stanie ..

Mordulec pieniążki na pewno pójdą,może skontaktowałbyś się z Krzyśkiem niech załatwia (Nie wiem jak to nazwać) 1% podatku na rehabilitację.Każdy się rozlicza i w ten sposób także można pomóc.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec pieniążki na pewno pójdą,może skontaktowałbyś się z Krzyśkiem niech załatwia (Nie wiem jak to nazwać) 1% podatku na rehabilitację.Każdy się rozlicza i w ten sposób także można pomóc.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

popieram chętnie oddam 1 procent to nie jest dużo ale zawsze pomorze a na pewno chętnych do oddania będzie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja by zrobic przelew z BZWBK muszę miec jeszcze adres odbiorcy. Jak można podaj te dane.

Też tak myślałem, ale okazuje się, że nie musisz.

Potrzebowałem wysłać przelew, a nie miałem adresu. Zadzwoniłem do banku i tam mnie poinformowano, że w pole adresu i miejscowości można wpisać cokolwiek. Ważne by się numer konta zgadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec pieniążki na pewno pójdą,może skontaktowałbyś się z Krzyśkiem niech załatwia (Nie wiem jak to nazwać) 1% podatku na rehabilitację.Każdy się rozlicza i w ten sposób także można pomóc.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Spoko , jestem cały czas w kontakcie z Krzyśkiem i rozmawialiśmy wstępnie nad tematem PITów to jest dobry pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do koleżanki z innego forum, jest prawnikiem. Pytałem o możliwośc przekazania 1% podatku dla Renaty. Jej odpowiedź :

Prawo do 1% mają tylko organizacje pożytku publicznego wpisane na listę Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

Organizacje pożytku publicznego uprawnione do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2011 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie podziękowania dostałem na PW od Krzyśka z GZ :

[TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 2]Pragnę Wam serdecznie podziękować za okazanie tak dużej pomocy Renatce , na wieść

o tym że tak wiele klubów zorganizowało pomoc dla niej bardzo się wzruszyła i choć mówienie sprawia jej dużą trudność to wiem na pewno że pozdrawia Was wszystkich i przesyła Wam buziaczki.

Dziękuję Wam równierz mama Reni ,Halina i brat Karol.

A Ja pozostanę Waszym dłużnikiem i przyjacielem do końca moich dni.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Jeśli możecie to wklejcie również tam gdzie wrzucaliście info o tej akcji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możecie to wklejcie również tam gdzie wrzucaliście info o tej akcji

Wrzuciłem. Na BMW-SPORT kilka osób napisało, że wspomogło akcje, na E46forum również. Na BMW Klub i na BMW3er nawet nie było odzewu...pozostaje więc życzyc forumowiczom wyśmienitego zdrowia...:bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BMW Klub i na BMW3er nawet nie było odzewu...pozostaje więc życzyc forumowiczom wyśmienitego zdrowia...

Nic na siłę , akcja jest z dobrego serca .... czasy mamy jakie mamy , nikt nie śpi na pieniądzach , więc luzik , najważniejsze że kilka osób się dołączyło do tego przedsięwzięcia uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...