Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pobiłem rekord prędkości


Rekomendowane odpowiedzi

jaki silnik w e36 wyciagnie az 250km/h ?

czy nawet 258

tylko m3

lub 325/328 po tuningu

chyba ci cos zawyzalo

ja ostatnio jechalem rowne 250, bo na tylu bylo odciecie

tez na reasie z niemiec ale e34 540 z tuningiem na minimum 300 koni

ale jechac e36 250 to musi byc wyzwanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją e36 1.6 jechałem najwięcej koło 207 km-h nieźle chyba nie :) ale obrotomie. to się chyba zamknoł -- te semochody nie maja dużych przyśpieszeń ale jak się bujna to zap.. równo :)

Ja moja E30 316i (bez kata itd) mimo iz mam ja dopiero 6mc-y :) na trasie z gdańska do bydgoszczy lecialem ponad 210km/h ponad tzn moze 1km/h az sie sam zdziwilem ze 1.6 poszlo ponad 200km/h

moje 1 auto i jak na najslabszy silnik jestem bardzo zadowolony przynajmnie narazie :)

auto kupilem z niemiec niedawno co do przerobek nic oprocz zawieszenia i filtra K&N nie zauwazylem.

dodam jeszcze 1 dziwiaca mnie sprawe (pisze bo jestem swiezym posiadaczem buni i moze mi cos wyjasnicie)

mam opony 205/50/R15 przód i tył (dlatego mozliwe ze lecialem niby ponad 210km/h pewnie przeklamywal) ale czemu to nieco ponad 100konne M40 Pali gume i to na 2 PAPCIE?? zostalem mile zaskoczony prawie zawsze zostaja zamna 2 dosc dlugie szlaczki :) a to niby 1.6 sorka za taki meczony opis.. pozdrawiam <bmw_1>

[ Dodano: 8 Październik 06, 05:49 ]

-- te semochody nie maja dużych przyśpieszeń ale jak się bujna to zap.. równo :)

Zgodze sie o dziwo jak na 8 zaworowca ma raczej charakterystyke 16-stki.. poczatek tak sobie a ak zlapie to ciagnie ladnie ladnie. i to na wyzszych biegach tez..

Pytanko jak myslicie czy mam szanse z lanosem 1.6 16v? bo kolega z bloku tyra mnie co jakis czas zebysmy staneli..(na szczesnie to nie jego auto -kuzyna- wiec mam czas zeby sie przygotowac) co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wydawalo ci sie ze rowno jak lecialem na katowice to tez mi sie wydawalo ze rowno ale jak auto ze 190 zaczelo mi zwalniac do 110 a pozniej do 90 to myslalem ze mi auto umarlo a to byla gora tylko ze z dlugim podjazdem a z gorki to i 200 polecialem

[ Dodano: 8 Październik 06, 12:25 ]

a co do palenia gumy to wczoraj od td serka sie dowiedzialem ze moje tez potrafi i tez mam dwa czarne szlaczki <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie bede mowil ktory tds palil wczoraj 2 razy laki w miejscu bueeuhe...

przeklamanie licznikowe moze byc spore i przy 200km/h wynosic nawet 20 km/h wiec nie zdziwcie sie jak panowie policjancji waz zlapia przy waszych 200km/h i powiedzaze jechaliscie 180 hheheh wplyw maja n to kola (chyba przedewszystkim)i niedokladnosc zwiazana z samymi licznikami... ale jak masz 220 to mozesz powiedzec ze 200 poleciales na bank..

moj licznik zapewne tez przeklamuje ale nie ma to jak powiedzec ze pojechal tds w 4 osoby licznikowe 240 heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie bylo 210hm/h w 3,5 osoby :) tzn 3 osoby i dosyc spora skrzynia w bagazniku o wadze ponad 30kg ze wzmacniaczmi itp. przyjmujac ze przeklamanie wynioslo to 20km/h to mialem 190km/h a powiem ze pod pedalem bylo jeszcze troche miejsca tylko wiadomo powyzej 170 trzeba sie juz bujać :)

Co d przeklaman to moze mi ktos powie?? seryjnie chyba mialem felgi 14" 175 lub 185.

aktualnie sa 15" 205/50 przod i tył.

Realnie myslac mysle ze moj egzemplarz naprawde poleci te 210-220 z obrzydliwym krzykiem. ale nic wiecej. :) happy_bmw happy_bmw happy_bmw

[ Dodano: 9 Październik 06, 18:10 ]

aaa i jeszcze 1 Ważne pytanie Do czego jest ta śróba pod pedalem gazu?? mam nadzieje ze to seryjne i nie bedziecie mnie wysmiewali o jakis tuning. jak juz kupilem auto mialem jakas sróbe pod pedalem ktora nie pozwala go wcisnac w podloge..??? dziwne. nie ruszalem jej bo nie chce linki gazu zerwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej sruby pod pedalem gazu to jest seryjnie :) ja tez ja mam i mysle ze sluzy do recznego limitowania predkosci :) czyli jak ja odkrecisz trochje bardziej to niewcisniesz gazu do konca co za tym idzie mniej pojedziesz :) (ja jej tez nieruszalem bo pewny niejestem swojego zdania, ale chetniebym sie dowiedzial do czego to jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki silnik w e36 wyciagnie az 250km/h ?

czy nawet 258

tylko m3

lub 325/328 po tuningu

ale jechac e36 250 to musi byc wyzwanie :)

Jak to jaki silnik ?? 328 i m3, ja swoja lecialem 250km i odciecie bylo , w instrukcji jest napisane ze ten silnik seryjnie leci 236 - 240 mozna jeszcze 10km z gorki wiecej dodac,250 jak dla mnie to normalna predkosc, przejedz sie na otwartm powietrzu motocyklem, juz przy 220 widac tylko linie prosta i czuc podmuchy wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moja bmw e30 318IS zamkłem licznik na autobanie w niemczech !!

Świr.. nie świruj 8) Bo nawet 325 i jeśli dobrze pamiętam E30 M3 nie doszło do 250km/h. Aerodynamika E30 pozostawia wiele do życzenia(ale za to piekna jest). Ja swoją E32 735iA 211KM 305Nm nie dobiłem do 240km/h, brakło minimalnie, na oponach przód 225/45/17, tył 235/45/17, nie mam LPG, na prostej drodze-autostradzie. Nawet filmik mam, na którym kiepsko widać ale zawsze cos. Dodam że stan techniczny auta jest bardzo dobry, jeździ na pełnym syntetyku i go nie łyka (po 4 tys km)

FILMIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...