Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam do sprzedania śliczną BMW E36 touring 318 rok prod. 1998 z przebiegiem autentycznym 212000.Auto ma bardzo bogate wyposażenie . Dwustrefowy climatronik , pełny komputer obc, elektryczne szyby , elektryczne lusterka , 4 poduszki powietrzne itd. W auto włozyłem bardzo duży nakład finansowy i dużo pracy ....wymienione zostało całe zawieszenie na gwint FK żółty sprowadzany z niemiec , końcówki drążków z drązkami blistein, wszystkie filtry i płyny przed miesiacem wymienione , tłumik srodkowy i końcowy firmy ulter który pięknie gada:)....dwa dni temu wymienione zostały kompletnie hamlucze tył przod kloczki tarcze Firmy TRW..oponki i felgi keskin r 16 9 cali z oponami toyo proxes 215/40 w idealnym stanie......W aucie nic nie puka nic nie stuka , silnik i skrzynia biegów chodzą idealnie , środeczek wygląda jak nowy ....całośc wyceniam na 9000zł oczewiście cena jest do negocjacji......zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 793-676-116 ...autko do obejrzenia jest w Jelczu-laskowicach koło oławy ....pozdrawiam

Zdj.086.jpg

Zdj.089.jpg

Zdj.088.jpg

Zdj.090.jpg

Zdj.086.jpg

Zdj.089.jpg

Zdj.088.jpg

Zdj.090.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamal zrób zdjęcia środka i prawej strony:)

Znam auto. Czyściutkie, bardzo dobrze utrzymane i doinwestowane. Jeździ też bardzo rześko:D

A i moją 5er jest w stanie wyprzedzić na zakręcie 90 stopni hehe:D

Sprzedający ma do niej serce! Myślę, że przyszły nabywca będzie z niej zadowolony.

Ogólnie polecam!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...