Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

piszę w związku z włamaniem do mieszkania do sąsiadki - dziś , tj 21.luty 2012 we wroclawiu w okolicach ulicy zachodniej, ktoś próbował włamać się do jej mieszkania, (my mieslismy tą "przyjemnosc" przed swietami wiec chce dorwac drania)

w załączniku daje zdjęcie z informacją co i jak [ATTACH=CONFIG]18431[/ATTACH]

niestety nie jestem znawcą BWM, ale mam nadzieje, że ktoś z Was może pomóc.

Zdjęcie niestety nieostre bo robiłem telefonem a kierowca szybko wystartował.

Nr rejestracji spisałem z tylnej rej. na przodzie podobny nr.

Niestety wg policji nr taki nie istnieje ;(

jeśli ktoś mógłby pomóc - niech da znać tu bądź na adres wlamanie_wroclaw_21luty@o2.pl

@administracja forum - przepraszam jeśli temat jest niezgodny z regulaminem itp, ale po prostu staram sie pomoc sąsiadce.

pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat. E46 przed liftem, aeropakiet z tyłu, chromowane nerki i pomarańcze - widac, że jakiś dziadkowóz. Auto zupełnie nie wyróżniające się z tłumu, niekoniecznie musiał byc z Wrocka, może przyjechał na gościnne występy, takich aut w promieniu 100 km są zapewne setki.

Chociaż gdyby policji chciało się ruszyc dupę to szybko sporządziliby listę Beemek z tego rocznika i w tym kolorze (wygląda na orientblau metalic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...