Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

z moja kamerka nie da rady mam zamontowana na stale w samochodzie ale wez swoja na pewno sie przyda

wez jakies baterie zapasowe masz przeciez do nich dostep ja wezme swoja karte 32gb w razie czego i sie zmontuje fajny film :D

Dokładnie z bateriami tak zrobie. Wczoraj usypiając tez o tym myslalem by wziąc 10 szt baterii i hajlabajla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się jeszcze dopisać, jestem tu "nowy" proszę o info, czy są jeszcze miesjca i ajka dokonać wpłaty? Chciałbym zabrać też kolegę.

...dla nowych to raczej ta furtka jest zamknięta, ale niech jakiś klubowicz się wypowie... poza tym miejsce jest tylko jedno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się jeszcze dopisać, jestem tu "nowy"

Jedno miejsce jest wolne, jak dla mnie możesz jechac o ile nie będzie żadnej "boruty" w autobusie :lol: Jak będą sceny to wysiadasz i wracasz do domku na własną rękę. To zresztą dotyczy wszystkich którzy jadą. Niech wypowiedzą się inni Klubowicze na Twój temat (Kosa, Paweł, Dziki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem dorosłym poważnym meższczyzną(36L), Nick: Boruta oznacza po staropolsku Diabła, a nie "zadymiacza"...to w woli wyjaśnienia:)A zasady podróży autobusami znam, na wycieczkach zagramanicą byłem nie raz. Ja i kolega pełna kulturka jest. Mamy normalne życie(żony, kredyty itd.)łączy nas pasja do marki. A wycieczka marzenie życia, aby zobaczyć tą wspaniałą fabrykę.

Byłoby by naprawdę wspaniale, gdyby dla nas dwoje znalzło się jeszcze miejsce. Przyznaję że akcja wyszła na momencie,ale trzeba spróbować. Pozdrawiam Was serdecznie i proszę o kontakt. Jakby co podaje tel. 881317802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czytałeś temat to wiesz zapewne, że jest tylko jedno miejsce wolne. Nie da się wciśnąc Ciebie i jeszcze kumpla. W autobusie jest 40-ci miejsc, w tej chwili mamy na liście 39 osób które opłaciły wyjazd. Więc rachunek jest prosty ;) Poza tym jeszcze jedna sprawa...36 lat, to taki Dziadkowóz z Ciebie, w jakiej kondycji zdrowie? Mamy 700 km w jedną stronę, nie zejdziesz nam w autobusie ?:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boruta a kto Ty jesteś?

Jaka to szybka akcja wyniknęła ,że 1 post i odrazu tutaj i chcesz jechać?

Bo z maxbimmerem to wspólnego niewiele masz.

Od kogo się dowiedziałeś?

Kto "ręczy" za Ciebie?

Kolega Twój odpada w przedbiegach-Forest wyjaśnił wyżej.

Edytowane przez Dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest rozumiem,szkoda. Gdyby coś się zmieniło jesteśmy na tak-pieniądze wpłacamy natychmiast(NIE MA LIPY), sam nie pojadę, bo kolega w życiu mi nie wybaczy,a ja cham nie jestem:)

Dziki odpowiadam:Polak mały;) he he he z Wojnowa jestem, a na zakupy do Biedronki do Jelacza jeżdżę:lol:

Oho Pierwsza burza w tym roku, bawarki umyje he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki ja chciałem się zapisać do klubu od dawna, ale zapisałem się dopiero dziś, a czytam od dłużeszego czasu fora. Fajnie,że lokalnie też można."Kto za mnie ręczy"-Nikt sam za siebie ręczę, nie bardzo rozumiem pytania...Jestem tu nowy po prostu. Jak się dowiedziałem z forum o wycieczce to pomyślałem, że też bym chciał pojechać, dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak berety się porobiły- jedna miejscówka dwie osoby jedna bez drugiej nie jedzie więc nikt z was nie jedzie.

Mi to ganc- ale według mnie wycieczka to zlot mobilny, a jak to wcześniej żeby gdzieś być na zlocie klubowym to trzeba się pokazać na spocie których było już kilka i pewnie wiesz o nich skoro forum przeglądasz :)

Niech się może wypowie tez reszta załogi wesołego autobusiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.Są obawy,bom świeży itd. Panowie i Panie,spokojnie jak nie pojadę to się nie potnę, jednak chcę abyście wiedzieli,że fajnie by było jechać z taką ekipą do tego niesamowitego miejsca o którym słyszałem z opowieści i z Tv tylko. Jeżeli jednak znajdzie się jeszcze jedno miejsce to tak jak pisałem wcześniej, jesteśmy na tak.Numer telefonu, podałem jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim nastąpi wyjazd do Munchen, napewno będzie jeszcze jakiś spot w Oleśnicy lub Najt więc Boruta możesz się pokazac i poznac ekipę. Tym samym zaliczyc pierwszy zlot i będziesz mógł jechac do Monachium. Tym bardziej, że : Staszek był dziś u kolesia od autobusu zapłacic zaliczkę i facet - UWAGA- przeznaczy dla nas autobus na 49 miejsc !!!!!!!! Więc spokojnie 9 osób się jeszcze zmieści happy_bmw

ikarus280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...