Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Zanim nastąpi wyjazd do Munchen, napewno będzie jeszcze jakiś spot w Oleśnicy lub Najt więc Boruta możesz się pokazac i poznac ekipę. Tym samym zaliczyc pierwszy zlot i będziesz mógł jechac do Monachium. Tym bardziej, że : Staszek był dziś u kolesia od autobusu zapłacic zaliczkę i facet - UWAGA- przeznaczy dla nas autobus na 49 miejsc !!!!!!!! Więc spokojnie 9 osób się jeszcze zmieści happy_bmw

ikarus280.jpg

Dokładnie byłem wpłacić zaliczkę.Dostaniemy autobus na 49 osób,cena zostaje bez zmian.Jeśli ktoś ma ochotę pojechać to są jeszcze miejsca.Ale nie gwarantuję wejścia do fabryki,mogę w tej sprawie jeszcze zadzwonić.Wcześniej zarejestrowałem 40 osobową grupę.happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w takim Ikarusie to jeszcze balety zrobimy zeby nudno sie niejechalo

Spoko, spoko. Autobus z zewnątrz może nie wygląda rewelacyjnie ale sprawdziliśmy ze Staszkiem opony, wszystkie są OK, ma aktualny przegląd i w tamtym roku facet wymienił tapicerkę na wszystkich siedzeniach więc myślę, że będzie całkiem wygodnie. Zresztą nie ma co się oszukiwac - w tej cenie (140 zł/os.) i tak mamy szczęście, że wogóle cokolwiek znaleźliśmy. Minus to brak ubikacji ale będzie sporo butelek po napojach ;)

[video=youtube;io30s7-5VaQ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

O ja pierdzielę, nie wierzę poważnie są jeszcze miejsca? To super, jak nie wejdziemy do fabryki to aż takiej tragedii nie będzie-oczywiście starsi mają pierszeństwo:)Grunt,że możemy pojechać do muzeum i samego Monachium:)

Ok jak możemy się spotkać aby uregulować wszystkei kwestie? A co do zlotu, bardzo chętnie, kiedy?

I ostatnie pytanie jako 3 osoba moj kochany brat Emil też mogłby pojechać-wielki fan Bmw od lat-sam posiada 2,podeślę zdjęcia.Czy to już przegięcie z mojej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boruta generalnie zawsze w kwestii zlotów było tak, że : w wyjazdach poza Wrocław mogły uczestniczyć wyłącznie osoby które zaliczyły minimum jeden zlot "stacjonarny" czyli np. Najt na Bielanach lub Magnolii. Chodzi o to, że nie zabieramy z soba ludzi których nie znamy bo czasem zdarzają się partyzanci za których trzeba się wstydzić. Nie wiem czy przed wylotem na Monachium zdążymy ogarnąć jeszcze jakiegoś spota we Wrocku. Nie mniej jednak biorąc pod uwagę Twój wiek przedemerytalny (36l) zakładam, że jesteś poważnym, statecznym człowiekiem który nie odwali maniany. Druga sprawa jest taka, że nie znasz wogóle naszej ekipy, może być tak, że to Tobie nie będzie odpowiadał klimat i towarzystwo Maxbimbrów. Przypuszczam, że w naszym wesołym Ikarusie może być dość głośno podczas podróży - to nie Inter City ;) Jak pisałem wcześniej - facet zaawansowany wiekiem raczej zachowa odpowiedni poziom i nie będzie scen - jak dla mnie możesz jechać. Ale tutaj oczywiście muszą się wypowiedzieć pozostali Klubowicze i forumowicze. Nie będziemy zakładali ankiet, niech wypowie się większość i wtedy zdecydujemy co z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Genralnie krótka piłka,głosowanie musi być, chociaż tak jak napisałeś wcześniej, lepiej żeby to był ktoś z klubu znany itd. Nie chcę się narzucać itd, więc spokojnie, tak jak pisałem to nie jest kwestia życia i śmierci:) Określcie czy checie kogoś stąd(klubu) czy mogą to również być osoby z zewnątrz.

PS, Na emetyurke się jeszcze nie wybieram;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Genralnie krótka piłka,głosowanie musi być, chociaż tak jak napisałeś wcześniej, lepiej żeby to był ktoś z klubu znany itd. Nie chcę się narzucać itd, więc spokojnie, tak jak pisałem to nie jest kwestia życia i śmierci:) Określcie czy checie kogoś stąd(klubu) czy mogą to również być osoby z zewnątrz.

PS, Na emetyurke się jeszcze nie wybieram;)

Tak jak Forest napisał szykuje się spot w Oleśnicy, a więc macie okazję dać się poznać i tym samym zapewnić sobie miejsce w autobusie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwilą ze Staszkiem i ustaliliśmy dwie rzeczy:

1. Do Monachium jest z Brzegu 773 km. Czas przejazdu osobówką około 7,5 godziny. Ikarus takich prędkości nie osiągnie, do tego jeszcze przystanki we Wrocku, Legnicy, Zgorzelcu, jakieś siusiu, itd - więc wystartujemy z Brzegu o 23.00. Tak by spokojnie dojechać (muzeum otwarte od 9.00).

2. Generalnie jeśli chodzi o koszta wynajęcia autobusu to z grubsza temat jest ogarnięty. Część ekipy wpłaciła całość, część zaliczki, reszta do uregulowania w autobusie. Dlatego propozycja jest taka by wszystkie osoby dodatkowe które pojawią się na liście i wpłacą te 140 zł za przejazd - siano trafi do Poli na kolejną akcję z dzieciakami z Domu Dziecka w Oławie. Wszystkim pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwilą ze Staszkiem i ustaliliśmy dwie rzeczy:

1. Do Monachium jest z Brzegu 773 km. Czas przejazdu osobówką około 7,5 godziny. Ikarus takich prędkości nie osiągnie, do tego jeszcze przystanki we Wrocku, Legnicy, Zgorzelcu, jakieś siusiu, itd - więc wystartujemy z Brzegu o 23.00. Tak by spokojnie dojechać (muzeum otwarte od 9.00).

2. Generalnie jeśli chodzi o koszta wynajęcia autobusu to z grubsza temat jest ogarnięty. Część ekipy wpłaciła całość, część zaliczki, reszta do uregulowania w autobusie. Dlatego propozycja jest taka by wszystkie osoby dodatkowe które pojawią się na liście i wpłacą te 140 zł za przejazd - siano trafi do Poli na kolejną akcję z dzieciakami z Domu Dziecka w Oławie. Wszystkim pasuje?

świetny pomysł :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. zwiedzamy cos miasto? jakies zakupy?

Tego raczej nie ma w planach. Ktoś się napali na zakupy, będzie ganiał od sklepu do sklepu, jeszcze nie daj Boże się zgubi, itd. Generalnie NIE ROZDZIELAMY SIĘ NA GRUPKI, plan jest taki - muzeum (kilka godzin zwiedzania), fabryka, ewentualnie jeszcze wieża OLIMPIA CENTRUM (zaraz przy fabryce) i myślę, że najpóźniej 19.00 powrót. Zobaczymy jeszcze ile potrwa podróż do Monachium ale wiem, że kilka osób 4-go idzie do pracy więc to tez należy wziąć pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mozna by bylo zaplacic za wejscie do muzeum z jakiejs czesci tych pieniedzy

Hmmm...szczerze mówiąc nie będę z siebie robił dziada za 7 euro, nie zarabiam kokosów ale jakoś poradzę sobie z opłaceniem biletu za wejście do fabryki :mrgreen:

Myślę, że dzieciakom ta kasa przyda się o wiele bardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja by sie chetnie gdzies przeszedl. podczas czekania na swoja ture wejscia do fabryki mozna cos ogarnac. pierwsza i ostatnia grupa ma 2h. za wejscie na wieze tez sie placi? ile euro trzeba zabrac na sprawy techniczno organicazyjne. 6 euro wejscie

a co hajsu to spoko, podjeliscie taka decyzje

Edytowane przez galone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt wejścia do muzeum i fabryki został podany w poprzednich postach .A ile euro kto z sobą będzie miał to indywidualna sprawa każdego z nas . Na pewno nie będziemy tam godzinę ,trzeba będzie coś wszamać może będzie jakiś kebab po drodze:mrgreen:pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Generalnie jeśli chodzi o koszta wynajęcia autobusu to z grubsza temat jest ogarnięty. Część ekipy wpłaciła całość, część zaliczki, reszta do uregulowania w autobusie. Dlatego propozycja jest taka by wszystkie osoby dodatkowe które pojawią się na liście i wpłacą te 140 zł za przejazd - siano trafi do Poli na kolejną akcję z dzieciakami z Domu Dziecka w Oławie. Wszystkim pasuje?

Jak najbardziej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Generalnie jeśli chodzi o koszta wynajęcia autobusu to z grubsza temat jest ogarnięty. Część ekipy wpłaciła całość, część zaliczki, reszta do uregulowania w autobusie. Dlatego propozycja jest taka by wszystkie osoby dodatkowe które pojawią się na liście i wpłacą te 140 zł za przejazd - siano trafi do Poli na kolejną akcję z dzieciakami z Domu Dziecka w Oławie. Wszystkim pasuje?

Oczywiście. Dobry pomysł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...