Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Stare wygi się raczej nie zapominają a przynajmniej korekta tematu trwa bardzo krótko.

To o co mi chodzi to partyzanci którzy pojawiają się od wielkiego dzwona na forum tylko wtedy kiedy mają w tym interes czyli żeby poszerzyć spektrum potencjalnych odbiorców wrzucają gdzie popadnie linki do swojej aukcji na allegro.

A najlepszy mamy aktualny przykład tutaj : http://www.maxbimmer.pl/f27/sprzedam-komplet-sprezyn-h-r-e46-i-komplet-zwrotnic-z-zaciskami-brembo-4-tloczki-17239/

Dyskusja w **** o tym że przecież wszystko jest w aukcji .... ręce opadają , łaska wielka , że poprawi posta i doda zdjęcia

Dla mnie sprawa jest prosta .... jeden BAN kontrolny na 24h .... będzie recydywa BAN na stałe i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare wygi się raczej nie zapominają a przynajmniej korekta tematu trwa bardzo krótko.

To o co mi chodzi to partyzanci którzy pojawiają się od wielkiego dzwona na forum tylko wtedy kiedy mają w tym interes czyli żeby poszerzyć spektrum potencjalnych odbiorców wrzucają gdzie popadnie linki do swojej aukcji na allegro.

A najlepszy mamy aktualny przykład tutaj : http://www.maxbimmer.pl/f27/sprzedam-komplet-sprezyn-h-r-e46-i-komplet-zwrotnic-z-zaciskami-brembo-4-tloczki-17239/

Dyskusja w **** o tym że przecież wszystko jest w aukcji .... ręce opadają , łaska wielka , że poprawi posta i doda zdjęcia

Dla mnie sprawa jest prosta .... jeden BAN kontrolny na 24h .... będzie recydywa BAN na stałe i tyle.

no tak, tutaj masz racje,

można jeszcze tak jak na innych forach, trzy ostrzeżenia a potem BAN i papa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
no tak, tutaj masz racje,

można jeszcze tak jak na innych forach, trzy ostrzeżenia a potem BAN i papa :)

Z tymi ostrzeżeniami to mogłoby mieć zastosowanie w tym przypadku :

http://www.maxbimmer.pl/f72/e39-bmw-e39-2-8-pomocy-17242/#post199150

Na górze tematu jak wół napisane jak ma wyglądać tytuł , że ma opisywać wstępnie co jest nie halo z autem itd itp .... i tutaj takie ostrzeżenia miały by sens.

Ale z handlarzami dalej upieram się przy BANie na 24h ...... a przy recydywie BAN na stałe.

A tak z innej beczki Maxbimmer nigdy nie dopierdalał się do ludzi , interwencje admina były już w jakichś mega ważnych sprawach i forumowicze na wzajem potrafią na siebie wpływać żeby wszystko ładnie się kręciło , dlatego nie rozumiem czemu tak bronicie 0,5% całej ekipy forumowiczów którzy potrzebują forum jedynie do handlowania ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się praktycznie ze wszystkimi wypowiedziami, tylko ,że delikwent który chce sprzedać coś, niestosując się do regulaminu, dostanie osta, potem bana, a za chwile będzie znów zarejestrowany pod innym nikiem:!::!: Użytkowników przybywa, można zerknąć w społeczeństwo robi się burdwel. Ilu Nas jest aktywnie udzielających się na forum 60-ciu użytkowników ?:x reszta tylko faktycznie-jak dwie niedziele zejdą się do kupy :!: Ostrzegać , banować , robić przesiew cwaniaków :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z handlarzami dalej upieram się przy BANie na 24h ...... a przy recydywie BAN na stałe.

A tak z innej beczki Maxbimmer nigdy nie dopierdalał się do ludzi , interwencje admina były już w jakichś mega ważnych sprawach i forumowicze na wzajem potrafią na siebie wpływać żeby wszystko ładnie się kręciło , dlatego nie rozumiem czemu tak bronicie 0,5% całej ekipy forumowiczów którzy potrzebują forum jedynie do handlowania ??

ja tam panie kolego,stara wygo nie bronie handlarzy

tfu tfu na psa urok :lol: obym nigdy nie zmienił zdania:x

niech ci będzie :banned: i cześć jak czapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, może ja odpowiem, na pytanie z tematu: NIGDY :)

Co by miało to wnieść, to nie wiem? Najczęściej ogłoszenia/tematy które trafiają do śmietnika to pojedyncze epizody i jak czasami komuś zdarzy się coś powtórzyć to wtedy jest ban.

Zresztą tych ogłoszeń tematów też jest z 2 na tydzień, więc nie widzę problemu.

Patrząc po raportach, mało komu się chce raportować, może na forum jest z 5 osób które to robią, to nie wieżę w to, że jakbyśmy mieli moderatorów, to by to coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Ok jak mamy nie banować i odpuszczamy sobie przestrzeganie regulaminu w tym dziale to zgłaszam inny pomysł :

-jak mogę zablokować wyskakiwanie giełdy w nieprzeczytanych postach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...