Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

KOSA DZIĘKI ZA PRZEJAŻDŻKĘ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Naprawdę dobrze zamiata ta fura :)

Dzięki wszystkim za spotkanie, fajnie było się spotkac i pogadac. Daria dzięki za ogarnięcie Juniora, Energy dzięki za pomoc z podstopnicą.

P.S. Jak podjechała ta czarna Beemka z Polkowic i wysypało się 4 typów z łbami ogolonymi na łyso to pomyślałem, że będą ściągac haracze za miejsca na parkingu :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A ja dresu zapomniałem z domu :lol:

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podjechała ta czarna Beemka z Polkowic i wysypało się 4 typów z łbami ogolonymi na łyso to pomyślałem, że będą ściągac haracze za miejsca na parkingu :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Bezcenne ;) za wszystko inne zapłacisz kartą ;)

My również z Ewą dziękujemy za fajny spocik!!

Da się również zauważyć że frekwencja całkiem zacna!! Oby tak dalej!!

Jeszcze raz dzięki i do następnego ;)

P.S.

Z 3 ostatnich Najtów na Bielanach tym razem było na prawdę ciepło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Milo bylo znow byc na spociku po sporej przerwie od tamtego czasu sporo sie pozmienialo:)do zobaczenia na nastepnym najlepiej z grilem hehehhappy_bmw

No parę latek minęło od ery skarbimierza i tabunu E30tek :D fajnie że zawinęliście na spota miło było spotkać :)

Bedzie cieplej to i jakiegoś grila się zorganizuje :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My rowniez juz w domu. Choc wpadlismy na krotko, bylo bardzo milo. Podziekowac :) p.s. Kolega ktory siedzial w e34, zaparkowany obok mojego, nastepnym razem smialo zapraszamy do nas na gadka szmatki. Nie gryziemy :)

to bylo e32 :mrgreen:. a siedzialem bo za cieńko sie ubralem i sie grzalem:sad:. nastepnym razem bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
to bylo e32 :mrgreen:. a siedzialem bo za cieńko sie ubralem i sie grzalem:sad:. nastepnym razem bedzie lepiej

A bo to na spoty od listopada do końca marca .... trzeba ubierać ocieplane dresy :4: .... ja wiem , że trzeba się polansować w niedzielę , ale zdrowie ma się tylko jedno lolol

A tak poważnie to dzisiaj nieźle pizgało , na słońcu jakieś +5 a w cieniu minus siedemset :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze żałuje że nie byłem bo chciałem przyjechać, ale wcześniej miałem juz bilet ma mecz śląska. mogłem nie iść na pewno bym zobaczył wiecej ciekawych rzeczy niz na meczu. ehh... nastepnym razem sie pojawie po latach ;) jeszcze bez bumiera ale postaram sie wpaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dopiero po 22 w domu bylem :) trzeba bylo porozwozic ludzi i z Polko do Legnicy jeszcze pojechac pod wieczor. Ciesze sie, ze w koncu poznalem ekipe :) mila atmosferka, ja rowniez mialem aparat, ale tak sie rozgadalem, ze zadnej fotki nie zrobilem hehe.

Kosa mam nadzieje, ze nastepnym razem zalapie sie na przejazdzke M3 :)

A na lyso ogolilismy sie wczoraj na spontanie :4:

I mialem najbrudniejsza fure na spocie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na lyso ogolilismy sie wczoraj na spontanie

Krystian to jest jak najbardziej zrozumiałe ;) Ja gdy jechałem na pierwszy zlot też się spodziewałem bandy drechów w ortalionowych ubraniach, łysych łbach bez szyji, itd A tu jak widzisz większośc to Dziadkowozy :drunk::drunk::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha calkiem normalni ludzie, no i przez Was nabawilem sie kompleksu i chce zalozyc jakies 19ki od M5 bo naprawde ladnie lezaly na tych E39 co tam staly :dance:

FELGI BMW M5 SERIA 5 E39 E60 E61 17cali FELGA (2120954717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cos takiego :drool: zreszta najpierw musze sprzedac te terazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...