Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

oszust jak nic !!niewiem czy nie wiedział o tym ale raczej ciężko mi w to jest uwierzyć !!!! nie chce ich z powrotem!!!!

sprzedał mi felgi BMW M5 19 CALI FELGI Z OPONAMI 5x120 (2178745141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

po powrocie do domu już nie było aukcji!!! zakończył przed czasem!!! więc o możliwości kliknięcia kup teraz mogłem zapomnieć!!!

niby stan idealny itd!!!! co prawda dopatrzyłem się śladów malowania!!! ale nie dopatrzyłem się mikro pęknięcia na rancie wewnętrznym felgi tylniej prawej!!! oglądałem z 5minut każdą felge!!!!ale chyba byłem ślepy!!![ATTACH=CONFIG]18890[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18891[/ATTACH]powietrze nie schodziło!!! a więc profesjonalnie felge naprawiłem u siebie na warsztacie!!! spędziłem przy naprawie kilka godzin!!! wdzień w którym skończyłem naprawiać felge to zaczęło chodzić mi powietrze z lewego tyłu!!! więc na cepeen powietrze uzupełniłem!! na kolejny dzień znów powietrza nie ma więc ma wulkanizacje biegiem!!! gościu wsadza do wanny i tam powietrze leci z pod farby!!! w połowie felgi na długości ok 3cm!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezły lipton się narobił. Napisz do allegro, że koleś sprzedał Ci poza może go zbanują, a tak to zostało Ci zgłosić sprawę na policję, ale raczej nic nie wskurasz. Zostaje Ci tylko sąd, ale czy warto się szarpać... Póki co postrasz kolesia konsekwencjami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci zgłosić sprawę na policję, ale raczej nic nie wskurasz. Zostaje Ci tylko sąd, ale czy warto się szarpać... Póki co postrasz kolesia konsekwencjami...

już byłem się pytać na komendzie!!! i d.upa!!! musiał bym mieć paragon czy kup teraz na allegro!!

no właśnie sąd!! wszyscy znamy jego działanie!! i czas w jakim sprawy są rozpatrywane!!!

Powiedziałem już gostkowi że spotkamy się w sądzie!!! co to da ??? niewiem!! nie jest to rozwalenie jakieś wielkie ale zawsze jest!! moge naprawić i po sprawie!! ale zapłaciłem 2600zł za coś co było warte max 2000!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przeciez wszystkie aukcje sa archiwizowane...

Ale to i tak chyba nic z tego skoro nie ma zadnego potwierdzenia, ze przez allegro Dyziu kupil te kola. To, ze sciagnal kola z aukcji to normalne. Kupiles kola, to sciagnal aikcje bo juz bylo nieaktualne. Bo co by wtedy bylo gdybys ty wracal do domu z nowymi kolami, a w miedzyczasie ktos inny by kupil kup teraz. Wtedy zrobilby sie niezly kibel. Dobrze miec wtedy kogos pod telefonem. Decydujesz sie na zakup, dajesz mu kase i przy nim dzwonisz do kogos, zeby wcisnal kup teraz uzywajac twoje dane do allegro.

Jesi placiles mu kasa do reki, nie masz zadnego paragonu lub innego dokumentu, to niestety sprawa cienka. Nic tylko gnoic takich. Ja bym Najwyzej znajdz najtansza rzecz jaka sprzedaje na allegro (moze 5zl?), kup przez allegro, i w komentarzach negatywnych wklej link do tego tematu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale po nitce do klebka. Albo maile, smsy, polaczenia telefoniczne, jakis dowod gdzies chyba sie znajdzie? Ja na miejscu Dyzia bym przysiadl na godzine, powysylal maile do allegro itp., a poza tym, tutaj na forum tez jakis dowod jest, moze nie az tak znaczacy, ale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...