Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BLOS


Dawid325

Rekomendowane odpowiedzi

a jak osiagi przy 2.5 w blosie? kolega chce zalozyc sekwencje czy na sekwencji e36 2.0 bedzie szla lepiej jak na blosie? czy proponowal bys blosa?
do 2.0 w e36 najlepsza sekwencaj prawidłowo zalozona i wyregolowana! blos jest tez dobry zmniejsza strzelanie ale tez sie zdarzaja i zwieksza moc! ale policzyc zwykła inst. +blos daje nam sekwenceje prawie!

No nie wiem, zwykla instalacja 1200+blos 350 = ok 1600zł. A najtansza sekwencja do 6 cylindrow to napewno ponad 3000 zl, takze jest roznica. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

prawda jest taka ze pracuje w warsztacie zajmujacym sie montarzem inst. gazowych i powiem tak-dla tych co maja podcisnieniówke blos+storzek bedzie rewelacja,a ci ktorzy maja zamiar dopiero zakladac to tylko sekwencje najlepiej jeszcze STAG300,nie ma sobie równych.z dobrym doborem dysz i reduktora nie poczujecie roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
moze ktos sprostować? to w końcu blosa zakładamy przed przepływka czy za przepływka bo sam juz nie wiem. mikser mam przed i nowego blosa tez zamiezałem wstawić przed a teraz to zgłupiałem. a jak jest z antywybuchem moze go lepiej załozyc tylko zdjać klapke a zostawic gumke i rozwiercic ile sie tylko da. planuje załozyc stozek do tego zakładał ktos? to jak to w końcu? moze jakies foty czy cóś

mam pytanie jak to wreszcie powinno byc?? przed czy za??

ma ktos moze blosa w isie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i przyszła kolej na blosa. Drugą bumkę kupiłem z blosem i mam pewien problem. Po przełączeniu z benzyny na gaz trudno łapie wolne obroty (wysokie trzyma jak trzymam gaz). Jak złapie wolne obroty, to chodzi później równo i nie gaśnie, ale szczególnie rano pierwsze przełączenie, to kilka zgaśnięć na wolnych obrotach po puszczeniu gazu. Wymienię filtr, zregeneruję parownik, ale wydaje mi się, że problem jest w blosie. Blosa mam z podtrzymaniem przepustnicy, bo zamiast mniejszej śruby obok dużej jest końcówka z wężykiem podłączona do podciśnienia w przepustnicy i do jakiegoś trójnika. Może ma ktoś blosa z podtrzymaniem przepustnicy, to miałbym kilka pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...