Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Livin - napisze w skrócie.

Pieniazki ktore zbieramy ida na oplacenie przejazdzki dzieci na torze :) czyli za oplacenie im toru.Zazwyczaj robimi im paczki ze słodyczami, kosmetykami, dla najmniejszych z zabawkami ale tym razem marne szanse bysmy uzbierali im takze na paczki wiec celem jest oplacenie toru.

Spotykamy sie na biedronce tej ktora jest niedaleko Shella tak jak pisales.

Gdy wszyscy dojada ruszamy kolumna po dzieci do DD. Pakujemy ich do samochodów i ruszamy na małą monzę. Tam wchodzimy do środka mowimy jaki jest plan spotkania - czyli rywalizacja dzieci konta dziadkowozy(czytaj my) chodzi o to kto uzyska najlepszy czas. Rozdajemy dyplomy.

W miedzy czasie gdy jedni beda jezdzic po torze jest jak zawsze "integracja" gadamy, opowiadamy itd. Na koniec nastapi rozdanie dyplomow, krotkie pozegnanie i odwozimy ich do DD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Małej Monzie wygladało to tak:

Maxbimmer BMW Klub - Mikołajki z Domem Dziecka w Oławie

Spotykamy sie z nimi zazwyczaj dwa razy w roku własnie na mikołajki i mniej wiecej na dzień dziecka :)

I wszystko zalezy od uzbieranych pieniazkow i planów jakie mamy - chodzi o to gdzie ich zabieramy itd.

Jak pisał dirty poczytaj w spotkach 2011 relacje jak było i co sie działo bedziesz wiedział wiecej :)

Jezeli boisz sie ze Twoje pieniazki nie zostana wykorzystane na tor to Pola ma zawsze rachunki i potrafi sie z wszystkiego rozliczyc,takze w razie Twej niepewnosci mozesz zapytac Pole o rachunki i wszystko bedziesz miał czarno na białym.

A jesli piszesz sie by spotkac sie z dzieciakami dopisz sie do listy :)

A tak a pro po plan spotkania masz na pierwszej stronie - pierwszy post !

Edytowane przez Młoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem zapoznałem się z pierwszym postem na pierwszy ogień dlatego miałem pytania:) Dziękuje za odpowiedź także dopisuje się do listy.

1. Młoda&Forest

2. Pola & Mordulec

3. Jaro (jeżeli będzie to niedziela)

4. Sebo & Junior

5. Dyziu&Sandra (3miejsca)

6. Energy, Basia, Adrian (1 miejsce)

7. BASTARS+ młody (2miejsca)

8. Kosa325i - na 90%, ale zrobie co moge zeby byc, bo widze ze mamy mały deficyt w autach (3 miejsca w ludzkich warunkach, 4 w mniej ludzkich :wink:

9. Micnic (3 miejsca)

10. Paweł & Karolcia ( z tyłu będzie fotelik, bo jedziemy z Zuzinką, więc w ciasnych warunkach dwie osóbki lub jedna większa:mrgreen:)

11. Jaskier (być może z moją dziewczyną - w zależności od tego liczba miejsc(3 albo 4 w e46). Będę na 95%)

12. Livin & Ania (3 miejsca dla małych dzieci albo 2 miejsca dla większych aby było komfortowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miłe z Twojej strony :) Możesz przelac Polinie na konto badz dac jej na miejscu (bynajmniej tak mi sie wydaje) tylko daj jej np wczesniej znac na PW ile udało sie uzbierac.

Co do paczek to myśle ze tym razem sobie darujemy :) jeśli uda nam sie uzbierac wiecej pieniazkow zostawimy jak zawsze na nastepne spotkanie i wtedy zrobi sie tak jak ostatnio wieeeeeelkie paczuchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw zorganizowałem zbiórkę pieniążków w swojej firmie nie wiem ile mi się uda uzbierać ale rozumiem że uzbieraną kwotę przelać na nr konta z pierwszego postu? Może uda się uzbierać tyle żeby dzieciaki jakieś fajne prezenty dostały:)

Fajny gest z Twojej strony, dziękujemy uklon_bmw Jak już zbierzesz kasę, to tak jak pisałeś, możesz przelac na moje konto, bądź tak jak zasugerowała Młoda, daj znać ile udało się uzbierać, abyśmy wiedzieli z jaką kwotą jedziemy. Paczki sobie darujemy, skupimy się na torze i jakimś posiłku podczas jeżdzenia, tzn tak jak ostatnio jakiś rogalik, soczek, owoc. Wychowankowie będą po obiedzie, więc raczej nie powinny być głodne, ale zawsze lepiej jak będą mogły coś sobie przegryźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam Pola zbiera pieniążki do 27.04 by mogła je pozniej wybrac na tor :)

Tak kasę zbieram do 27.04 do końca dnia, ostatnie księgowanie na koncie mam o godz.18. Kasę zawsze mogę wybrać w sobotę bądź w niedziele :)

Jeżeli ktoś ma konto w mbanku, to czasem kase może przejść również w weekend, ale po co tak kombinować, jeszcze (albo tylko) mamy 2 tygodnie na wpłaty :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się wypisać z wiadomych powodów(nie mam auta):cry:

1. Młoda&Forest

2. Pola & Mordulec

3. Jaro (jeżeli będzie to niedziela)

4. Sebo & Junior

5. Dyziu&Sandra (3miejsca)

6. Energy, Basia, Adrian (1 miejsce)

7. BASTARS+ młody (2miejsca)

8. Kosa325i - na 90%, ale zrobie co moge zeby byc, bo widze ze mamy mały deficyt w autach (3 miejsca w ludzkich warunkach, 4 w mniej ludzkich :wink:

9. Paweł & Karolcia ( z tyłu będzie fotelik, bo jedziemy z Zuzinką, więc w ciasnych warunkach dwie osóbki lub jedna większa:mrgreen:)

10. Jaskier (być może z moją dziewczyną - w zależności od tego liczba miejsc(3 albo 4 w e46). Będę na 95%)

11. Livin & Ania (3 miejsca dla małych dzieci albo 2 miejsca dla większych aby było komfortowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Młoda&Forest

2 Pola & Mordulec

3.Jaro (jeżeli będzie to niedziela)

4. Sebo & Junior

5.Dyziu&Sandra (3miejsca)

6.Energy, Basia, Adrian (1 miejsce)

7.jokeymiras (wstepnie bo samemu jechac 300km troche tragedyja)

8.BASTARS+ młody (2miejsca)

9. Dembiec ( będę sam więc auto wolne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie z dziećmi 29.04 jest odwołane.

Nie chodzi tylko o małą liczbę osób, które chętnie pojadą do Domu Dziecka i będę służyły swoimi zacnymi beemkami jako środek transportu, ale przede wszystkim o małą ilość uzbieranej gotówki :(.

Został jeszcze tydzień, ale nie możemy sobie pozwolić na kombinowanie czy wystarczy nam kasy na to, aby wszystkie dzieci przejechały się po torze.

Ale tak jak Forest pisał- będzie inny termin. Na pewno będzie podany dużo szybciej, aby każdy mógł zaplanować sobie ten czas na spotkanie z wychowankami z Domu Dziecka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty:

1.Poprzednia akcja 140 zł

2.Wpłaty z forum BMW 5er rok 2011 435 zł

3.Wpłata z BMW 5er

4.Pola & Mordulec

5.Karolcia & Paweł

6.Dirty.73

7.Jokeymiras

8.Anonim

9.kadr6

10.Katarzyłka & Kosa

11.Młoda & Forest

12.Dyziu

13.Livin

14.Livin

Razem: 1100 zł uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty:

1.Poprzednia akcja 140 zł

2.Wpłaty z forum BMW 5er rok 2011 435 zł

3.Wpłata z BMW 5er

4.Pola & Mordulec

5.Karolcia & Paweł

6.Dirty.73

7.Jokeymiras

8.Anonim

9.kadr6

10.Katarzyłka & Kosa

11.Młoda & Forest

12.Dyziu

13.Livin

14.Livin

15.Boruta & brat Emil - kasa za wycieczkę do Muzeum BMW

Razem: 1380 zł uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty:

1.Poprzednia akcja 140 zł

2.Wpłaty z forum BMW 5er rok 2011 435 zł

3.Wpłata z BMW 5er

4.Pola & Mordulec

5.Karolcia & Paweł

6.Dirty.73

7.Jokeymiras

8.Anonim

9.kadr6

10.Katarzyłka & Kosa

11.Młoda & Forest

12.Dyziu

13.Livin

14.Livin

15.Boruta & brat Emil - kasa za wycieczkę do Muzeum BMW

16.Livin

Razem: 1420 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...