Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na sprzedaż swoje felgi, są to BBS RS z BMW E39 także otwór centrujący 74.1, pasują do innych BMW po zastosowaniu pierścieni centrujących, u mnie jeździły na E34.

Parametry felg:

- przód - 18x8J ET20

- tył - 18x9J ET24

Felgi mają rotory w kolorze czarnym, rant w polerce. Felgi są proste, jedynie jedna przednia felga posiada najprawdopodobniej mały spaw, na to wygląda, bo ja tego nie robiłem, może to tylko zgrubienie farby.

felal.jpg

Jutro je wyczyszczę i zrobię lepsze zdjęcia.

Cena jaka mnie interesuje to 2400zł z wliczoną przesyłką lub odbiorem osobistym :D

Kontakt PW lub stawrossj@wp.pl

Pozdrawiam

Edytowane przez Stawros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podrzucam link do allegro:

Felgi BMW BBS RS skręcane rarytas polerka rant!!! (2329297398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dla forum wysyłka gratis!

Pozdrawiam!

Edytowane przez Stawros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie zauważyłem, że tu się tak temat rozwinął... Brawo dla Panów którzy w ogóle wpadli na pomysł, że pospawałem tamtą felgę. Jedynie kolega Dyziu wykazał się odrobiną pomyślunku, otóż udało mi się kupić taką pojedynczą felgę, tyle że rotora nawet nie przekładałem tylko został pomalowany w identyczny kolor jak pozostałe. Dla mało spostrzegawczych podpowiadam, że na zdjęciach widać, że jedna felga ma srebrny bęben a pozostałe mają czarny.

Skoro napisałem, że spaw jest mały i sam go zobaczyłem dopiero teraz jak przymierzałem się do sprzedaży felg to tak jest. Poniżej wrzucam foto "dospawanego rantu":

bbbyi.jpg

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za jakże cenne komentarze z waszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest jak piszesz to zwracam honor. Niestety w Polsce rozne "patenty" sa stosowane stad podejzliwosc bo w twoim temacie nic nie bylo napisane, ze kupiles felge. Jesli sie niemyle to twoje auto stalo na Kowalskiego z 3ma alusami i jednym stalusem przez dosc dlugi czas.

A odkopalem twoj temat dlatego ze kolezka jest zainteresowany tym felunkiem i byc moze sie odezwie do ciebie.

Niema tego zlego co by na dobre niewyszlo. Przynajmniej rozwiales watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie mam za złe. Moja od ponad roku we Wrocławiu nie była więc to nie ja ;)

Przy okazji link do aukcji:

Felgi oryginał BMW BBS RS 18 cali skręcane!!! (2362494240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dla forum do wzięcia za 1800zł z wysyłką.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Stawros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...