Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

autko kupiłem od forumowicza z BMW.jelenia.gora.pl przerzuciłaem to co chciałem i to wygląda tak, że...

- buda to malachitgrun

- pysk jest przedlifotwy czarny (grill-maska) (poprzedni wlasciciel mial kolizje)

- wrzuciłem welury (nie zniszczone za bardzo)

- kiera jest zwykła przedpotopowa,

- światła na tył ori marchewki,

- podłubałem troche pod maską i auto pali juz normalnie lecz nadal faluje

- zderzak przedni jest od spodu polamany (poprzedni wlasciciel wjechal w zaspe)

- w aucie byly wymieniane kable nw swiece jakies tam paski i plyny (styczen-luty)

- silnik ma przejechane 415 tysi

- znajomy latal nia do niemiec pare razy w miesiacu, sprzedal mi z tego wzgledu ze nie mial czasu ogarnac jej an czesci

gaz to sekwencja mało siorbieuklon_bmw

wnetrze manualne,

bez szyberdachu,

nawiew dziala elegancko,

Do roboty obowiązkowo!!!

-klocki tył, przód (dodaje uzywki na których zrobiłem 2k wraz zaciskami)

-połączyć wydech (dla upartego dorzuce 2 ori praktycznie nowy, bo ten to troche nie w kolor przynajmiej dla mnie)

-przegląd wyszedł dawno dawno

-p*ony laik który oglądał auto opuscil pioro wycieraczki tak ze nadaje sie szyba do wymiany

-zderzak z tyłu porysowany, krawędzie drzwi progi podłoga troche parchów

cena 2.500 do targu, lub części w rozliczeniu za inne auto, najlepiej e34 M50... lub czesci (spręzara klimy, panel klimatronika, miska m50b25 drzwi diamondschartz z doplata kupujacego)

ewentualnie dorzuce jakies pompy czujniki plastiki czy chlodnice bo troche gratow mam do m20

tel:782-698-012

ZDJECIA:

obraz006usk.jpgobraz005vz.jpg

obraz004jm.jpg

obraz003gc.jpgobraz002gd.jpgobraz001pv.jpgobraz007fj.jpgobraz006usk.jpg

Edytowane przez SzczypaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady dodawania ogłoszeń:

Powinny one wyglądać tak:

2 ) W treści posta podajemy: opis (opis to coś więcej niż dwa słowa i link do serwisu ogłoszeniowego), model auta , min. 1 zdjęcie, przedział cenowy, wszelkie uwagi i metodę kontaktu: e-mail lub telefon (nie wszyscy użytkownicy forum posiadają komunikatory takie jak ICQ lub GG). Posty zawierające linki do innych serwisów ogłoszeniowych nie będą dodawane.

Niestosowanie się grozi banem !

nie pier*ol ze nie masz czym,teraz kazda cegłówka ma aparat,nie czytasz regulaminu to i to ogłoszenie poleci do kosza jak i poprzednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...