Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

auto znane wiec nie bede pisal eseju, uzywane weekendowo (mam auto sluzbowe), w zimie jezdzone co tydzien tylko po to zeby sie nie zastalo

napisze tylko tyle ze widzialem wiele "kolekcjonerskich" egzemplarzy e36 325/328 coupe i ciezko znalezc taka jak moja

jak ktos kiedys szukal to wie ze fajne egzemplarze kosztuja powyzej 15-16 tys (na pewno bez tej szpera co ja mam) a ideał widzalem raz za bodajze 25 tys

silnik, cala mechanika/elektryka w super stanie, mam wykres z hamownii, poza tym Ci co jezdzili autem moga to potwierdzic

zapierdala az milo

wymienialem w nim tylko zarowki i raz udalo sie olej

niestety furak mial malego dzwonka i ja juz go nie bede robil

- e36 325i coupe 192KM 245Nm

- fotele m-pakiet półskóra

- klima manualna dwustrefowa

- reflektory soczewkowe

- halogeny przód

- szyberdach elektryczny

- gałka zmiany biegów m

- kierownica m

- pelne OBC

- elektryczne lusterka

- szpera 40% o przelozeniu 3.64 zlozona na nowych czesciach przez Michala z Lodzi (robi to profesjonalnie do sportu), zrobilem na niej z 2tys km (sama taka szpera bez wysylki i zalozenia to koszt prawie 1800zl)

- felgi na zime z oponami na 2-3lata

- na lato AZEV 18" (nie do dostania w tym rozmiarze)

- kupione jako nowy komplet amortyzatorow przod i tyl TaT (przejechane z 6-8tys na nich) + sprezyny FK, auto ladnie siedzi a nie trzeba sie modlic przed kazda dziurka na jezdni

- czarne radio cd/mp3 clarion z bursztynowym podswietleniem tak aby zgrywalo sie z deska

dodaje do auta:

- oryginalny most bez szpery w super stanie o przelozeniu 3.15

- oryginalny lewy blotnik bo juz kupilem

- listwy ozdobne naokolo szyb w super stanie (szukalem rok, w serwisie jakies 1400zl)

- uzywane slicki 18" (nie zalozylem ich ani razu)

CENA 8 tyś wiecej info pod tel. : 600 244 751

auto jest do ogarniecia nieduzym kosztem jezeli ktos ma znajomego blacharza a egzemplarz wyjatkowy

przeglad i ubezpieczenie do konca lutego 2013

bez szpery taniej, bez AZEV 18" taniej, ale niezbyt duzo bo nie chce sie pieprzyc ze sprzedaza w czesciach

dsc0458u.jpg

kieram.jpg

dsc3063e.jpg

dsc3052u.jpg

dsc3025y.jpg

wykresj.jpg

63289584.jpg

49133934.jpg

80893114.jpg

41136593.jpg

57956031.jpg

37912586.jpg

42699006.jpg

no i jak wylgada po dzwonku, dostala leciutko podluznica i kielich co pokazduje na fotach:

imag0168c.jpg

imag0170f.jpg

imag0169p.jpg

Edytowane przez rush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...