Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wybierz 24 Beemki które powinne znaleźć sie w Maxbimmer'owym Kalendarzu na rok 2013:  

1 603 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz 24 Beemki które powinne znaleźć sie w Maxbimmer'owym Kalendarzu na rok 2013:

    • nr 1
      64
    • nr 2
      19
    • nr 3
      59
    • nr 4
      38
    • nr 5
      64
    • nr 6
      40
    • nr 7
      59
    • nr 8
      59
    • nr 9
      61
    • nr 10
      34
    • nr 11
      51
    • nr 12
      43
    • nr 13
      80
    • nr 14
      73
    • nr 15
      33
    • nr 16
      61
    • nr 17
      42
    • nr 18
      54
    • nr 19
      61
    • nr 20
      76
    • nr 21
      25
    • nr 22
      78
    • nr 23
      44
    • nr 24
      36
    • nr 25
      66
    • nr 26
      77
    • nr 27
      56
    • nr 28
      19
    • nr 29
      25
    • nr 30 - usunięte
      0
    • nr 31
      70
    • nr 32
      36


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Cię przepraszam, że nie usunęliśmy ankiety w której wzięło wtedy udział jakieś 40 osób bo Kevin obudził się ze zdjęciami na wysłanie których miał prawie MIESIĄC...

To samo mogloby sie tyczyc mnie ;) na szczescie ja w ostatni dzien wiedzac, ze nie zdaze doslac zdjec z mpakietem wyslalem choc jedna stara fotke normalnie ( a raczej moj brat w ostatniej chwili ) ;)

20 października z jednego IP zarejestroway się 44 osoby i wszystkie głosowały na nr 30 i tylko na nr 30 - oddając jeden głos.

Właściciela zdjęcia proszę o wyjaśnienie tej przedziwnej sytuacji...

Hahahah a to dla mnie jest mistrzostwo, moze ma tylu kolegow? Ogolnie myslalem, ze w ankiecie moga glosowac tylko Ci, ktorzy zarejestrowali sie powiedzmy kilka miesiecy wczesniej i maja te 5 postow :P ogolnie jesli jest tak jak mowisz to walek ewidentny.. ;)

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 października z jednego IP zarejestroway się 44 osoby i wszystkie głosowały na nr 30 i tylko na nr 30 - oddając jeden głos.

Właściciela zdjęcia proszę o wyjaśnienie tej przedziwnej sytuacji...

Tylko jeden cytat przychodzi mi na myśl, 1:12:20

Poranek Kojota (CAŁY FILM) - YouTube

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tą sytuacją nic wspólnego i proszę o usunięcie tych głosów a przy okazji bardzo dziękuję za taką pomoc tym(temu?) co to zrobił !!!!

Jeśli moje wyjaśnienia nie są wystarczające to proszę o usunięcie zdjęcia - nie mam zamiaru korzystać z tak "serdecznej" pomocy!

Dziwi mnie ta sytuacja tym bardziej że zdjęcie nie było w czołówce i wcale nie liczyłem, że się załapie do kalendarza - "serdecznemu pomocnikowi" jeszcze raz dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 października z jednego IP zarejestroway się 44 osoby i wszystkie głosowały na nr 30 i tylko na nr 30 - oddając jeden głos.

Właściciela zdjęcia proszę o wyjaśnienie tej przedziwnej sytuacji...

takie sytuacje są żenujące. jakoś to wyjaśnijcie.może czy z danego IP było wcześniej logowanie na forum, bo może IP należy do jakiegoś użytkownika,który ma nick..niekoniecznie wiśni.to, że osoby się świeżo zarejestrowały, nie oznacza że IP nie nalezy do stałego użytkownika..bo jakoś nie widze tego aby na zdjęciu w kalendarzu maxbimmer zależało pani czy panu x, nie mającemu związku z forum...chyba że dowcipniś rejestrował się 44 razy z kompa u znajomych na weekendowej imprze.wtedy zagadki sie niestety nie rozwiąże, ale postarajcie się, bo tak to Wiśnia jest w mało komfortowej sytuacji.a to niebardzo fair.

Edytowane przez Zuza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie myslalem, ze w ankiecie moga glosowac tylko Ci, ktorzy zarejestrowali sie powiedzmy kilka miesiecy wczesniej i maja te 5 postow
gdyby warunki oddawania głosów były podobne do warunków wysyłania zdjec nie było by takich akcji i problemów

Generalnie uważałem, że na forum są zarejestrowani dojrzali ludzie...Niestety jak widać zawsze znajdzie się jakiś burak który kombinuje.

Zawsze to jakaś nauczka dla nas na przyszłość. W przyszłym roku z pewnością weźmiemy to pod uwagę.

Co do zdjęcia Wiśni - nie interesuje mnie tak naprawdę kto tu robi wałek, czy sam zainteresowany czy jakiś zakochany w jego aucie znajomy.

Jak dla mnie w tym ewidentnym przypadku oszustwa, zdjęcie nr 30 powinno po prostu wylecieć z konkursu...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest może poprostu komuś komp sprawił psikusa i tak wyszło. Moje IP kiedyś zostało zabklokowane bo w jednym czasie połączyło sie 500 z serwerem jak to było możliwe nie mam pojecia, krzysiek odblokowal i jest spokój od tamtej pory. No chyba ze w tym przypadku z jednego IP zarejstrowało sie tylu nowych w jhednym czasie to sprawa jest jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 października z jednego IP zarejestroway się 44 osoby i wszystkie głosowały na nr 30 i tylko na nr 30 - oddając jeden głos.

Właściciela zdjęcia proszę o wyjaśnienie tej przedziwnej sytuacji...

Karygodne, brak szacunku dla użytkowników ( forumowiczów ) czy to ma znaczenie które auto wygra??? Każdy miał szanse aby oddać sprawiedliwy głos na zdjęcie które mu się podoba.

Ludzie co sie tu zaczyna dziać to tylko jakiś śmieszny kalendarz, oszukiwać po co ? Żeby się samemu cieszyć ze się chciało być cwanym i se oszukało.

Nie koniecznie musiał to zrobić właściciel tego zdjęcia a jakaś przyjazna mu dusza.

Wycofał bym to zdjęcie całkowicie

Degradacja tego kto logował się także z tego IP.

Więcej brak mi słów chyba nie powinniśmy sobie jednak ufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze to ujełeś soulr.tak powinno byc.

jednak dodatkowo myślę, że ta sprawa powinna byc wyjasniona (o ile bedzie to mozliwe). odkryte karty- kogokolwiek z nas by to mialo dotyczyc, że to zrobił.bo to co wyszlo z tymi glosami to jest zdeptanie jednego z celów tego forum- koleżeństwa czy przyjaźni.

Edytowane przez Zuza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w tym ewidentnym przypadku oszustwa, zdjęcie nr 30 powinno po prostu wylecieć z konkursu...

może powinno wylecieć. lub można anulować mu te 44 głosy.

w każdym razie ludzie- żenada..kalendarz-fajna sprawa..ale nadal to tylko kalendarz..i takie wałki.

Nie znam Was, aż tak mocno, by oceniać... natomiast na spocie Wiśnia wydawał mi się na fajnego gościa i raczej wątpie, by chciał w tak głupi sposób oszukać.

Tym bardziej, że tak jak pisaliście ten przyrost głosów był nagły- czyli zrobił to kompletny debil... Nie bronie Wiśni ( bo jak pisał SoulRea- może nie warto ufać) po prostu szkoda mi go- jeżeli to zrobił ktoś złośliwy to mogło trafić na każdego. Proponuje usunąć mu te dodane ( ok 50) głosów i po sprawie. A następnym razem może uda się inaczej to zorganizować.:idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronie Wiśni ( bo jak pisał SoulRea- może nie warto ufać) po prostu szkoda mi go- jeżeli to zrobił ktoś złośliwy to mogło trafić na każdego. Proponuje usunąć mu te dodane ( ok 50) głosów i po sprawie. A następnym razem może uda się inaczej to zorganizować.:idea:

soulr to co napisał- ma racje, to jest nadszarpnięcie w tym momencie wzajemnego zaufania.A "może nie warto ufac" odnosi sie nie do nagonki na wiśnie czy jego obrony..a nas wszystkich i naszych wzajemnych relacji..bo fakty są faktami i zaistniała sytuacja też.

A ktokolwiek by to zrobił złośliwie- jest cofnięty.I to niezle.

może tak jak z tym podpalonym smietnikiem.. jednak ktoś poczuje w sobie odwagę..

Edytowane przez Zuza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za usunięcie zdjęcia i proszę o dokładne sprawdzenie sprawy(np czy z tego IP ktoś jeszcze się loguje na forum oprócz tych 44 fikcyjnych kont) zależy mi na tym bardzo, bo widzę, że niektórym bardzo ławo rzucać oskarżenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za usunięcie zdjęcia i proszę o dokładne sprawdzenie sprawy(np czy z tego IP ktoś jeszcze się loguje na forum oprócz tych 44 fikcyjnych kont) zależy mi na tym bardzo, bo widzę, że niektórym bardzo ławo rzucać oskarżenia!!!

Nie oskarżam nikogo, głupie kawały tak samo biorę pod uwagę. Osobiście nie mam co tu kminić kto dlaczego i PO CO ?? Ale ligi na servie powiedzą wszystko. W każdym razie odwaga cywilna także miała by tu dobre miejsce by zawitać. to nie boli.

No i browar dla Foresta że wykrył to w odpowiednim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...